جمعه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۱۱:۱۵
۰ نفر

همشهری آنلاین: مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در واکنش به انتخاب منصور ابراهیم‌زاده به عنوان سرمربی تیم فوتبال این باشگاه سکوت کرد اما انتصاب وی را تکذیب نکرد. این انتخاب در شرایطی صورت گرفت که محمد رویانیان تاکید کرد باید برای اعلام رسمی این خبر با علی پروین و فداحسین مالکی مشورت کند و برای علنی شدن آن اجازه بگیرد.

ابراهیم‌زاده

به گزارش خبرنگار مهر، بعد از آنکه یحیی گل‌محمدی روز 16 اردیبهشت ماه از سمت سرمربیگری تیم فوتبال پرسپولیس استعفا کرد، مسئولان این باشگاه جلسات متعددی را برگزار کردند تا بتوانند گزینه‌های مورد نظرشان را بررسی و یکی را از بین آنها انتخاب کنند. در این بین مربیانی چون علی دایی، محمد مایلی کهن، حمید درخشان، منصور ابراهیم زاده، زلاتکو کرانچار و ... مورد نظر اعضای کمیته فنی و مدیرعامل پرسپولیس قرار داشتند و مذاکراتی با آنها صورت گرفت.

با این حال محمد رویانیان که قبل از این اعلام کرده بود روز جمعه سرمربی پرسپولیس را معرفی خواهد کرد امروز از منصور ابراهیم‌زاده به عنوان گزینه اصلی سرمربیگری این تیم خبر داد. البته رویانیان تاکید کرد که برای اعلام نهایی سرمربی پرسپولیس باید با اعضای هیات مدیره خصوصا علی پروین و فداحسین مالکی مشورت کند و از آنها اجازه بگیرد.

محمد رویانیان در این مورد گفت: ما با گزینه‌های زیادی مذاکره کردیم اما در نهایت با محمد مایلی‌کهن، حمید درخشان و منصور ابراهیم‌زاده به مراحل نهایی رسیدیم که امروز یا فردا به طور رسمی یکی را از بین آنها به عنوان سرمربی معرفی خواهیم کرد. با این حال شانس آقای ابراهیم‌زاده بیشتر است ولی فعلا سکوت می‌کنم تا اگر اتفاقی افتاد، راه در رویی داشته باشم.

وی در مورد تمدید ماموریتش خاطرنشان کرد: در این مورد یک اتفاقی افتاد و اجازه داده شد تا زمانی که باشگاه سامان دهی شود و نیاز باشد من در خدمت باشم و هر وقت نیاز شد برگردم به کار اصلی خودم. حدود شش ماه پیش ماموریت من باید تمدید می‌شد که به هر دلیلی نشد. قبل از جام حذفی اعلام کردند که ماموریتم تمام شده است. ولی خوب نیست که سیستم اداری شش ماه نتواند یک مشکل را حل کند.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس که با برنامه ورزش و مردم گفتگو می‌کرد، در مورد واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس خاطرنشان کرد: اگر به من اجازه بدهند و همکاری کنند تا شهریورماه سهام این دو باشگاه را به طور کامل واگذار خواهم داد و قول می‌دهم که تا پایان سال این دو باشگاه با فرمولی که من روی آن تحقیق کرده‌ام 400 میلیارد تومان درامد داشته باشند و بتوانند در آینده‌دارای باشگاه و ورزشگاه و ساززمان حرفه‌ای شوند.

رویانیان با اشاره به اتفاقی که در گذشته رخ داده بود، گفت: زمانی که من به پرسپولیس آمدم آقای احمدی‌نژاد گفت محکم برو و کارهایت را بکن من هم کمک می‌کنم تا پرسپولیس به مردم واگذار شود اما من محکم رفتم و سرم به دیوار خورد. امیدوارم این بار فرصت داده شود و اختیاری باشد که بتوانم این کار را انجام دهم.

 

کد خبر 214554
منبع: همشهری آنلاین

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار فوتبال ايران

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

دیدگاه خوانندگان

اخبار بازار و کسب و کار

خواندنی‌ها