همشهری آنلاین: سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت:‌ دیدار مقابل ملوان برای ما اهمیت دارد همانطور که دیدارهای بازی‌های تدارکاتی هم برای ما اهمیت دارد.

گل‌محمدی

به گزارش خبرگزاری فارس، یحیی گل‌‌محمدی در نشست مطبوعاتی پیش از دیدار پرسپولیس و ملوان عنوان کرد: ‌فردا بازی مهمی مقابل ملوان داریم، همه بازی‌ها برای ما اهمیت دارد حتی دیدارهای تدارکاتی که در تمرینات انجام می‌دهیم برای ما مهم است.

وی ادامه داد:‌از بازیکنانم درخواست کرده‌ام که با تمام تمرکز فردا بازی کنند و به هیچ عنوان روی بازی دستگرمی پیش از دیدار مقابل سپاهان تلقی نکنند.

سرمربی پرسپولیس افزود: با تمام قوا ظاهر خواهیم شد و می‌خواهیم 3 امتیاز بازی را بگیریم تا با روحیه بهتری در فینال مقابل سپاهان به میدان برویم. دو سه هفته اخیر تمرینات خوبی را انجام دادیم و بازیکنان در آمادگی خوبی بسر می‌برند البته چند مصدوم داریم که بازی کردنشان برای بازی فردا مبهم است و زیاد نمی‌توانیم روی آنها حساب کنیم.

گل‌محمدی درباره اینکه آیا مصدومیت کریمی برای دیدار فردا برطرف شده، گفت:‌این موضوع مبهم است در تمرین امروز مشخص می‌شود که او می‌تواند بازی کند یا خیر.

سرمربی پرسپولیس درباره اینکه چرا برای مهدوی‌کیا دیدار نمادین در نظر گرفته و آیا برای حفظ احترام او بهتر نبود که بازی کند و تعویض شود، تاکید کرد: احترام او کم نمی‌شود ما همه‌گونه صحبت کردیم و قصد داشتیم بهترین تصمیم را بگیریم. شخصیت او حفظ می‌شود و جایگاه و شأن او نیز حفظ خواهد شد.

وی درباره اینکه قبلا فرشاد پیوس به گونه‌ای دیگر خداحافظی کرده بود، گفت: آن بازی فرق داشت هم‌اکنون قانون‌مندتر شده‌ایم.

گل‌محمدی درباره ارزیابی‌اش از لیگ دوازدهم‌ تاکید کرد: در مجموع مسابقات راضی‌کننده نبود یکی از ضعیف‌ترین لیگ‌های تاریخ را شاهدبودیم آن هم به خاطر وقفه‌های طولانی‌ مدتی که بوجود آمد و بازی‌ها فشرده برگزار شد این موضوع باعث شد که کیفیت فنی تیم‌ها ضربه بخورد.

سرمربی پرسپولیس در مورد اینکه با این اوصاف با 16 تیمی شدن لیگ گفت:‌اگر قرار است بازی‌ها به طور فشرده برگزار شود و وقفه‌های طولانی در لیگ به وجود آید بهتر است لیگ 16 تیمی شود.

گل محمدی درباره برگزاری تمرینات پرسپولیس پشت دربهای بسته تا بازی سپاهان تصریح کرد: ما می‌خواهیم حاشیه‌ها را کم کنیم و زحمات زیادی کشیدیم که به فینال جام حذفی راه یابیم. نمی‌خواهیم راحت این موضوع را از دست بدهیم قصد داریم تمرکز بازیکنان بیشتر حفظ شود تنها دلیلم بسته شدن در‌ها همین بود.

وی ادامه داد: ما همواره به هواداران در رسانه‌ها احترام می‌گذاریم اما با توجه به اینکه یک هفته به جام حذفی زمان داریم ترجیح دادیم برای حفظ تمرکز بازیکنان تمرینات را پشت درب‌های بسته برگزار کنیم.

وی در ادامه با اصرار یکی از خبرنگاران برای حضور حداقل یک جلسه رسانه‌ها در تمرینات مواجه شد که در جواب گل‌محمدی با این امر هم مخالف بود.

گل‌محمدی درباره وضعیت پولادی و اینکه آیا او به عمل جراحی دارد، گفت: به احتمال ضعیف او به دیدار مقابل سپاهان خواهد رسید ما تقریبا ناامید هستیم که او را در فینال در ترکیب قرار دادیم.

سرمربی پرسپولیس درباره حذف بازیکنان برای فصل آینده مطرح شده تصریح کرد: در پایان فصل این صحبت‌ها زیاد است و نمی‌شود جلوی آنها را هم گرفت. لیستی وجود ندارد و ما با همین بازیکنان به فینال رسیده‌ایم هیچ دلیل وجود ندارد که بخواهیم هم‌اکنون لیستی بدهیم دلیلی ندارد که بخواهیم لیگ را به حاشیه بکشیم هم‌اکنون به فینال فکر می‌کنیم و از دادن لیست خودداری می‌کنیم همان که در گذشته این کار را انجام ندادیم.

کد خبر 211481

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار