همشهری آنلاین: پتروشیمی ماهشهر در یک ماراتن دراماتیک سرانجام بر مهرام غلبه کرد تا این تیم همشه قهرمان را به مکان دوم براند و خود به نخستین قهرمانی در لیگ بسکتبال برسد.

بسکتبال پتروشیمی مهرام

به گزارش هشهری آنلاین، فینال این فصل لیگ برتر بسکتبال پر از حادثه بود. بازی اول را پتروشیمی برد. در بازی دوم مهرام به رغم تلاش‌هایش ناکام ماند و بازی را به حریف ماهشهری‌اش واگذار کرد. با این نتیجه همگان بر این تصور بودند که بازی سوم را هم پتروشیمی خواهد برد. اما ورق برگشت.

مهرام با درخشش بازیکنان نامدارش بازی سوم را به سود خود به پایان برد و در یک بازی نفس گیر بازی چهارم را هم از آن خود کرد تا تصورات قبلی مخدوش شود و مجددا اهل بستکبال به این نتیجه برسند که مهرام این باز نیز قهرمان خواهد شد اما سرنوشت بازی دیگری رقم زد.

به گزارش فارس، در پنجمین و آخرین دیدار فینال لیگ برتر بسکتبال، تیم‌های مهرام و پتروشیمی بندر امام (ره) از ساعت 15:30 دقیقه امروز ( شنبه 26 اسفند) در تالار بسکتبال آزادی تهران به مصاف هم رفتند که این بازی در پایان با حساب 88 بر 74سود پتروشیمی به پایان رسید تا بندری‌ها عنوان قهرمانی این رقابت‌ها را از آن خود کنند.

پیش از این هر کدام از دو تیم دو برتری در رقابت‌های گذشته را به نام خود ثبت کرده بودند تا عنوان قهرمانی لیگ برتر امسال بسکتبال با برتری امروز پتروشیمی در دیدار پنجم در خانه حریف به این تیم برسد.

مهرام با ترکیب کامرانی، نیکخواه بهرامی، حاجیان، میلیچ و السون به میدان آمد و مهران حاتمی هم جابر ابراهیم، سانی بچیروویچ، بهنام یخچالی، حامد سهراب‌نژاد و ارغوان را به میدان فرستاد.

پتروشیمی کوارتر‌های اول تا سوم را به ترتیب 22 بر 19، 19 بر 13، 26 بر 14 به سود خود پایان داد و کوارتر چهارم هم با نتیجه 24 بر 14به سود مهرام به پایان رسید.

فصل گذشته هم این دو تیم فینال لیگ برتر بسکتبال را برگزار کرده بودند که آن دیدار با برتری مهرام و پنجمین قهرمانی پیاپی این تیم همراه شده بود که به این ترتیب پتروشیمی با انتقام شکست فینال فصل گذشته نوار قهرمانی‌های پیاپی مهرامی‌ها را هم پاره کرد.

کد خبر 205552

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار