چهارشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۱ - ۱۶:۳۵
۰ نفر

همشهری‌آنلاین: مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با بیان اینکه فردا کاهش 10 درجه ای دما در شمال کشور رخ می دهد گفت: از جمعه تا یکشنبه جوی آرام در اغلب نقاط کشور حاکم است.

به گزارش مهر، عبدالرضا امیدوار شهری با بیان این مطلب افزود: بر اساس نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی امشب چهارشنبه 23 اسفند در سواحل شمالی کشور و استان اردبیل افزایش دما و وزش باد شدید ادامه خواهد داشت، از ساعاتی دیگر به تدریج از شدت وزش باد در این مناطق کاسته می شود و از اواخر وقت امشب با شمالی شدن جریانات روی سواحل جنوبی دریای خزر بارش پراکنده باران در این مناطق آغاز می‌شود.

به گفته وی، از فردا 24 اسفند در سواحل دریای خزر دمای هوا حدود 10 درجه سانتیگراد کاهش می‌یابد.

امیدوار اظهار داشت: فردا در برخی مناطق شمال غرب و ارتفاعات البرز بارش پراکنده و وزش باد رخ می دهد و پنجشنبه و جمعه در شمال شرق کشور نیز بارش پراکنده، وزش باد و کاهش نسبی دما پیش بینی می‌شود.

مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی تصریح کرد: از جمعه تا یکشنبه (25 تا 27 اسفند) در غالب مناطق کشور جوی آرام پیش بینی می‌شود.

وی افزود: فردا آسمان تهران نیمه ابری گاهی همراه با وزش باد و در ارتفاعات بارش پراکنده خواهد بود بیشینه دما با 1 درجه افزایش نسبت به امروز برابر 20 درجه سانتیگراد و کمینه دما با یک درجه کاهش نسبت به امروز معادل 8 درجه سانتیگراد بالای صفر خواهد بود.

کد خبر 205299
منبع: همشهری آنلاین

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار محیط زیست

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز