همشهری آنلاین: قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: قیمت‌های تجدیدنظر شده خودرو تا دو روز آینده از سوی خودروسازان اعلام می‌شود.

مهر نوشت: مسعود موحدی در حاشیه جلسه تبادل نظر انجمن‌های علمی صنعتی و صنفی با وزیر صنعت ،معدن و تجارت با بیان اینکه خودروسازان کمیته‌هایی را برای تجدیدنظر در قیمت خودرو تشکیل داده‌اند، گفت: قرار است این قیمت‌ها ظرف یکی دو روز آینده اعلام شود. این در حالی است که خودروسازان تعهداتی برای عرضه خودرو به بازار داده‌اند که باید نسبت به انجام آنها اقدام کنند.

قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت افزود: با خودروسازان تفاهم شده که یک برنامه فوری برای بازار شب عید و پایان سال ارایه دهند و هم اکنون این برنامه به معاونت امور صنایع و اقتصادی وزارت صنعت، معدن و تجارت و سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان ارایه شده است.

وی تصریح کرد: سایر برنامه‌ها نیز به صورت سه ماهه، 6 ماهه و یکساله تا پایان هفته جاری ارایه خواهد شد.

قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت افزود: کالاهای اساسی مورد نیاز مردم برای شب عید تامین شده و شرایط بازار را هم کنترل می‌کنیم. برنامه‌های مفصلی با اصناف و بخش‌های تولید داشته‌ایم و هماهنگی‌های زیادی انجام شده است.

وی ادامه داد: ذخایر به تدریج وارد بازار می‌شود اما گاهی شرایطی روانی بر قیمت‌ها تاثیرگذار است.

به بیان موحدی در حوزه برنج و گوشت قرمز مشکلاتی وجود داشت که به حوزه گوشت سفید و مرغ منتقل شد اما با ورود ذخایر به بازار، این مشکل مدیریت شد.

کد خبر 203264
منبع: همشهری آنلاین

پر بیننده‌ترین اخبار اقتصاد كلان

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

دیدگاه خوانندگان

وبگردی