همشهری‌آنلاین: سرپرست وزارت کار و رفاه اجتماعی گفت: مرتضوی از صبح 18 بهمن ماه در محل کار خود حاضر شده و مشغول انجام وظیفه است.

فارس نوشت: اسدالله عباسی سرپرست وزارت کار و رفاه اجتماعی در حاشیه جلسه هیئت دولت گفت: تلاش ما این است که سازمان تامین اجتماعی که بیش از 35 میلیون نفر تحت پوشش دارد، بدون دغدغه خدمت کند.

وی افزود: در حال حاضر پیگیر پرداخت پاداش به بازنشستگان و بیمه‌های مستقیم و غیر مستقیم و پرداخت بیمه درمان، بازنشستگان و مستمری‌بگیران هستیم.

عباسی همچنین تاکید کرد: منتظریم آقای احمدی‌نژاد از سفر مصر بازگردند تا هیئت دولت درباره مدیریت سازمان تامین اجتماعی تصمیم گیری کند.

سرپرست وزارت کار و رفاه اجتماعی در خصوص پرداخت عیدی مستمری‌بگیران و از کمک هزینه دولت برای شب عید نیز گفت که با توجه به هماهنگی‌های انجام شده مشکلی در این خصوص وجود ندارد.

وی درباره دلائل بازداشت سعید مرتضوی گفت: قوه قضائیه به دلایلی این کار را کرد اما آقای مرتضوی بامداد 18 بهمن ماه آزاد شده و در محل کار مشغول خدمت است.

عباسی ادامه داد: ‌امیدواریم مر قانون رعایت شود و حقوق اعضای صندوق سازمان تامین اجتماعی و همچنین بازنشستگان لطمه نخورد.

فارس در خبر دیگری که ساعاتی پس از این خبر منتشر کرد نوشت: در حالی که امروز عباسی سرپرست وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی از حضور سعید مرتضوی در محل کار خود خبر داده است یک مقام مسئول در سازمان تامین اجتماعی این موضوع را تکذیب کرد و افزود: تاکنون مرتضوی در محل کار خود حاضر نشده است.

کد خبر 200425
منبع: همشهری آنلاین

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار دولت

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز