همشهری آنلاین: رهبر معظم انقلاب اسلامی با اشاره به اهداف بلند نظام و موفقیت‌های پی در پی نظام اسلامی در دستیابی به این اهداف خاطرنشان کردند: نگاه به اوضاع منطقه و جهان به خوبی دست برتر جمهوری اسلامی را در این تحولات نشان می‌دهد.

رهبر معظم انقلاب

به گزارش ایسنا، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای ظهر امروز (سه‌شنبه 7 آذر) در دیدار فرمانده و مسئولان نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی، با تأکید بر اینکه یکی از دلایل جنجالهای صورت گرفته علیه جمهوری اسلامی توفیقات کسب شده است، افزودند: در مقایسه سیاست خاورمیانه‌ای غربی‌ها و سیاست خاورمیانه‌ای جمهوری اسلامی به وضوح مشاهده می‌شود که سیاست منطقه‌ای جمهوری اسلامی به اهداف خود نزدیک شده است.

فرمانده کل قوا، توانایی جمهوری اسلامی برای دستیابی به اهداف را زیاد دانستند و تأکید کردند: پیشرفت و عبور از موانع در سایه توفیق خداوند متعال، همت، ‌نشاط و انگیزه دست یافتنی خواهد بود.

رهبر انقلاب در این دیدار که به مناسبت هفتم آذر سالروز نیروی دریایی ارتش برگزار شد، سواحل گسترده جمهوری اسلامی و بویژه ساحل دریای عمان و عقبه آن در منطقه مُکران را ثروت عظیم ملی توصیف کردند و افزودند: اگر دولت و سایر مسئولان با نگاه راهبردی به مناطق دریایی، به کمک بیایند، این منطقه عظیم و مهم می‌تواند توانایی‌های زیادی را برای جمهوری اسلامی بوجود آورد.

بر اساس این گزارش، پیش از بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی، امیر دریادار حبیب‌الله سیاری - فرمانده نیروی دریایی ارتش - با اشاره به تدابیر فرماندهی معظم کل قوا در ارتباط با نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی، گزارشی از برنامه‌های فعلی و آتی این نیرو در زمینه شناورهای سطحی، زیرسطحی، نیروی انسانی و حضور در آبهای بین‌المللی بیان کرد.

کد خبر 192534

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار