همشهری آنلاین: سخنگوی شهرداری تهران با اشاره به پیروزی‌های اخیر تیم ملی کشتی فرنگی کشورمان در رقابت‌های المپیک و نقش ویژه «محمد بناء» سرمربی این تیم در این پیروزی‌ها، از پیشنهاد شهرداری تهران به شورای اسلامی شهر مبنی بر نامگذاری خانه کشتی منطقه ۱۹ به نام «محمد بنا» خبر داد.

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از تهران سما، دکتر محمد هادی ایازی با اعلام این خبر و با تبریک پیروزی‌های ورزشکارانمان در مسابقات المپیک و آرزوی تدام این موفقیت‌ها گفت: به دلیل تلاش ارزنده سرمربی کشتی فرنگی کشورمان و نقش ویژه ایشان در پیروزی ملی پوشان، شهرداری تهران برآن شد تا خانه کشتی شهرداری منطقه ۱۹ را به نام محمد بنا سرمربی این تیم نامگذاری کند.

وی افزود: به همین منظور پیشنهادی به شورای اسلامی شهر تهران ارسال و پس از تصویب اعضای محترم شورا خانه کشتی منطقه ۱۹ به نام محمد بنا نامگذاری می‌شود.

بنا بر این گزارش، خانه کشتی منطقه ۱۹ که قرار است به نام محمد بناء نام گذاری شود در تقاطع بلوار شکوفه و خیابان شهید مطهری در محدوده عبدل آباد قرار دارد.

این خانه کشتی با مساحت ۴۶۰۰ متر مربع در سه طبقه و دارای سالن کشتی با ظرفیت قرارگیری ۶ تشک، سالن بدنسازی و رزمی و همچنین سونا و جکوزی است که این امکانات در میان خانه‌های کشتی احداث شده بی‌نظیر است.

از دو سال پیش عملیات عمرانی این مجموعه آغاز شده و ۵/۴ میلیارد تومان هزینه ساخت آن شده است.

عملیات احداث این خانه کشتی هم اکنون به اتمام رسیده، در مرحله تجهیز و آماده افتتاح و بهره برداری است.

کد خبر 180699
منبع: همشهری آنلاین

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار شهری

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

دیدگاه خوانندگان

وبگردی