همشهری آنلاین: مدیرکل امور بورس و دانشجویان خارج وزارت علوم، گفت:‌ نوبت بعدی توزیع‌ معرفی‌نامه‌های ارز دانشجویی در 13 مرداد 1391 است و دانشجویانی که مدارک آنها مورد تایید کارشناسی قرار نگرفته است، می‌توانند با مراجعه به سایت نشا نقص و ایرادهای پرونده خود را بر طرف نمایند تا در نوبت بعد نامه آنها صادر شود.

دکتر حسن مسلمی نایینی در گفت‌و‌گو با ایسنا، اظهار کرد: با عنایت به تدابیر جدید اتخاذ شده از سوی اداره کل بورس و امور دانشجویان خارج در خصوص ارایه خدمات به صورت غیرحضوری سایت نشا راه‌اندازی شد و دانشجویانی که جهت دریافت ارز مورد نیاز خود نیاز به معرفی نامه بانکی داشتند در این سایت ثبت نام نموده و درخواست خود را ثبت می‌کنند.

وی افزود:‌ پس از آن مدارک توسط کارشناسان بررسی و نامه‌های مربوطه صادر و از طریق موسسات اعزام دانشجویان در سراسر ایران توزیع می‌شود و نیازی به مراجعه حضوری افراد به وزارت علوم نیست.

مسلمی نائینی گفت: از بین 8500درخواست رسیده به این اداره تعداد 6028 نفر واجد شرایط و با مدارک کامل بودند که نامه‌های آنها در روز جمعه 30تیر در 12 شهر ارومیه، اصفهان، تبریز، تهران، رشت، زنجان، ساری، شیراز، کرمان، کرمانشاه، کیش و مشهد و از طریق 30 موسسه توزیع شد.

وی ادامه داد:‌موسسات تهران شامل 10 موسسه در محل‌های محمودیه، میرداماد، سعادت آباد، خیابان شریعتی، اشرفی اصفهانی، گیشا، خیابان ولیعصر، گاندی، فرمانیه، سهروردی است.

 

کد خبر 178785

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار