یکشنبه ۴ تیر ۱۳۹۱ - ۱۶:۳۸
۰ نفر

دبیر شورای مرکزی انضباطی دانشجویان علوم پزشکی از تدوین آیین‌نامه پوشش و رفتار حرفه‌ای برای دانشجویان علوم پزشکی خبر داد.

وحید صرامی، با اشاره به تدوین آیین‌نامه پوشش و رفتار حرفه‌ای برای دانشجویان علوم پزشکی با همکاری معاونت آموزشی وزارت بهداشت، گفت: امید است این آیین‌نامه درصورت نهایی شدن از مهر ماه با ابلاغ به دانشگاه‌های علوم پزشکی اجرا شود. وی با بیان اینکه با توجه به آیین‌نامه پوشش، کارنامه پوشش و رفتار حرفه‌ای برای دانشجویان صادر می‌شود، اظهارکرد:

براساس این کارنامه، اساتید به دانشجویان خود نمره پوشش به‌صورت ضعیف، متوسط، خوب و عالی می‌دهند. وی افزود: در واقع کارنامه پوشش برای شورای انضباطی به‌عنوان بازوی مشورتی است و درصورتی که دانشجویی براساس کارنامه پوشش وضعیت مناسبی نداشته باشد در مرحله اول دانشجو به دفتر مشاوره ارجاع داده می‌شود و اگر مجدداً تکرار شود تصمیم انضباطی برای وی اتخاذ می‌شود. دبیر شورای مرکزی انضباطی دانشجویان علوم پزشکی با تأکید بر اینکه با صدور کارنامه پوشش دانشجویان پایش می‌شوند، خاطرنشان کرد: در صدور کارنامه رفتار حرفه‌ای دانشجویان از جمله نحوه تعامل با بیمار نیز مورد توجه است

کد خبر 175053
منبع: همشهری آنلاین

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار آموزش

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز