مجموع نظرات: ۰
سه‌شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۱ - ۰۶:۳۸
۰ نفر

همشهری آنلاین: کمیته انتشارات انجمن ملی عکاسان ایران ناشران کتاب‌های عکاسی ایران را به همکاری و همراهی در برگزاری نمایشگاه کتاب‌های منتشرشده عکاسی در طول ده سال گذشته در جریان برگزاری مراسم ده روز با عکاسان ایران دعوت کرد.

عکاسی

به گزارش ایلنا؛ انجمن ملی عکاسان ایران بر این اساس اطلاعیه‌ای منتشر کرده است:

"به اطلاع ناشران محترم می‌رساند، انجمن عکاسان ایران در نظر دارد، تیرماه سال جاری (۲۰ تا ۲۹) در مراسمی با عنوان «۱۰ روز با عکاسان ایران»، گردهم‌آیی فراگیری را که شامل برنامه‌های متنوع آموزشی و نمایشگاهی خواهد بود، برگزار کند.

این گردهم‌آیی با برگزاری نمایشگاهی از کتاب‌های منتشرشده در زمینه عکس و عکاسی، کتاب‌هایی را که محتوای آن‌ها در برگیرنده هنر عکاسی و یا با استفاده از عکس باشد، ازجمله کتاب‌های نظری عکاسی، آموزش عکاسی، کتاب‌های مناظر توریستی ایران و یا مجموعه‌ عکس‌های مستند، خبری و...، در خانه هنرمندان ایران همراه است.

ناشران محترم در صورت تمایل می‌توانند کتاب‌های منتشر شده در فاصله زمانی فروردین ۱۳۸۰ تا اسفند ۱۳۹۰ را همراه با فهرست کتاب‌ها حداکثر تا دوشنبه 12 تیر در اختیار دبیرخانه انجمن عکاسان ایران - کمیته انتشارات انجمن- واقع در تهران، خیابان طا‌لقانی، خیابان موسوی شمالی (فرصت)، باغ هنر، خانه هنرمندان ایران قرار دهند و رسید دریافت کنند".

بدیهی است این نمایشگاه که برای نخستین‌بار در سال‌های پس از انقلاب برپا می‌شود، فرصت با ارزشی‌ است که در اختیار اعضای انجمن ملی عکاسان و دیگر علاقمندان هنر عکاسی قرار می‌گیرد.

 

کد خبر 173811

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار