همشهری آنلاین: این رژیم جعلی در واقع نماد دولت‌های غربی و آمریکا و به عبارتی دیگر، راه ورود آنها به منطقه است/ رژیم صهیونیستی همچون غده‌ای سرطانی است که باید از ریشه نابود شود.

رییس‌جمهور با تاکید بر اینکه نابودی رژیم صهیونیستی تنها با حفظ و ادامه راه مقاومت امکانپذیر است ، گفت: امروز باید گروه‌های مقاومت و آزادی، برای رهایی و نجات کل فلسطین بیش از گذشته فعال باشند و ‌اگر بخواهیم نقشه‌های دشمن را بر هم بزنیم، تنها راه آن حفظ خط مقاومت است.

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت، محمود احمدی‌نژاد در دیدار احمد جبرئیل ـ دبیرکل جبهه خلق برای آزادی فلسطین ـ با بیان اینکه رژیم صهیونیستی مهمترین و خطرناکترین دشمن کشورهای منطقه است ، اظهار کرد: این رژیم جعلی در واقع نماد دولت‌های غربی و آمریکا و به عبارتی دیگر، راه ورود آنها به منطقه است.

وی رژیم صهیونیستی را مهمترین پایگاه دولت‌های غربی و بویژه آمریکا در منطقه دانست و ‌افزود: غربی‌ها به سرکردگی آمریکا تلاش می‌کنند تا این رژیم جعلی را حفظ کنند و این موضوع را مهمترین وظیفه خود می‌دانند.

احمدی‌نژاد با اشاره به اینکه وجود رژیم صهیونیستی در منطقه نقطه اصلی وحدت کشورهای استکباری است، به افول این رژیم اشاره کرد و گفت: طی سالهای اخیر موقعیت رژیم جعلی صهیونیستی در منطقه به خطر افتاده است و آنها نیز از این موضوع مطلع بوده و به‌دنبال حفظ خود در منطقه هستند.

رییس‌جمهور با تاکید بر اینکه امروز مبارزه با رژیم صهیونیستی از هر کار دیگری ضروری‌تر است، اظهار کرد: نباید اجازه داد که رژیم صهیونیستی حتی در یک وجب از خاک فلسطین باقی بماند، زیرا این رژیم همچون غده‌ای سرطانی است که باید از ریشه نابود شود.

وی در ادامه با اشاره به اینکه امروز ملت‌های آزاده و عدالت‌طلب باید تمام توان خود را برای نابودی رژیم صهیونیستی به کار گیرند، خطاب به دبیرکل جبهه خلق برای آزادی فلسطین گفت: مطمئن باشید جمهوری اسلامی ایران در کنار شما و ملت فلسطین و آرمانهای آن و همچنین گروه‌های مقاومت، خواهد ماند.

احمدی‌نژاد تاکید کرد: امروز هرکس مقاومت بیشتری از خود نشان دهد و در برابر فشارها صبر داشته باشد، قطعاً پیروز میدان است و شرایط به لطف خدا به نفع کشورهای عدالت‌طلب و آزادیخواه رقم خواهد خورد.

در این دیدار همچنین، دبیرکل جبهه خلق برای آزادی فلسطین گزارشی از شرایط منطقه و تحرکات غربی‌ها در خاورمیانه به احمدی‌نژاد ارائه کرد.

وی با بیان اینکه درک ما از کشمکش‌های موجود در منطقه با جمهوری اسلامی ایران واحد است، اظهار کرد: امروز انقلاب اسلامی ایران تاثیر بسیار زیادی بر ملت‌های منطقه و امت اسلامی دارد و ما شاهد آن هستیم که ایران در تمامی زمینه‌ها به پیشرفت‌های شگرفی دست پیدا کرده است که این امر اتفاق بزرگی برای امت اسلامی محسوب می‌شود.

دبیرکل جبهه خلق برای آزادی فلسطین با بیان اینکه موضع‌گیری غرب علیه ایران آن هم بخاطر مساله هسته‌یی دروغی بیش نیست، خاطرنشان کرد: در حال حاضر بسیاری از کشورها دارای فعالیت هسته‌ای هستند اما غرب و بویژه آمریکا هیچ موضعی از خود در قبال آنها نشان نمی‌دهد.

کد خبر 173671

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار