همشهری‌آنلاین: تیم فوتبال پرسپولیس با پیروزی برابر نماینده امارات صعودش به مرحله بعدی رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا را قطعی کرد. سپاهان دیگر نماینده ایران در این رقابت‌ها نیز در ورزشگاه خانگی برابر الاهلی عربستان به پیروزی رسید و به عنوان تیم اول راهی مرحله بعد شد.

هفته ششم رقابت‌های فوتبال لیگ قهرمانان آسیا از ساعت 20:30 دقیقه روز سه شنبه با برگزاری دو دیدار نمایندگان ایران برابر حریفانشان در اصفهان و دبی پیگیری شد که در امارات تیم فوتبال پرسپولیس با پیروزی 3 بر یک برابر الشباب صعودش به مرحله بعد را قطعی کرد.

در گروه چهارم این رقابت‌ها تیم فوتبال پرسپولیس در شرایطی به مصاف الشباب امارات رفت که در بازی رفت 6 گل به این تیم زده بود و برای صعود به مرحله بعد به یک امتیاز نیاز داشت اما در بازی برگشت هم برابر الشباب به پیروزی رسید تا با 11 امتیاز صعودش به مرحله بعدی را قطعی کند.

در این دیدار ابتدا تیم الشباب امارات در دقیقه 8 توسط عیسی محمد به گل نخست دست پیدا کرد اما در دقیقه 43 ایمون زاید پاس زیبای علی کریمی را با ضربه سر به گل تساوی تبدیل کرد. در نیمه دوم و در دقیقه 53 مهرداد پولادی از روی یک ضربه ایستگاهی برای دومین بار دروازه حریف را باز کرد تا پیروزی به اردوی سرخپوشان برسد. در دقیقه 90 این دیدار حسین بادامکی که به عنوان بازیکن تعویضی به میدان آمده بود گل سوم را وارد دروازه حریف کرد تا پرسپولیس به یک پیروزی پرگل دست پیدا کند.

دیدار تعیین کننده تیم اول و دوم این گروه از ساعت 22:30 دقیقه بین تیم‌های الغرافه قطر و الهلال عربستان برگزار خواهد شد. در صورتی که الهلال در این دیدار به پیروزی برسد به عنوان تیم اول راهی مرحله بعد خواهد شد و پرسپولیس دوم می‌شود. اما هر نتیجه دیگری رقم بخورد پرسپولیس تیم اول خواهد شد.

در دیگر دیدار برگزار شده از گروه سوم این مسابقات تیم فوتبال سپاهان در ورزشگاه فولادشهر اصفهان به مصاف الاهلی عربستان رفت و با نتیجه 2 بر یک حریف خود را شکست داد تا به عنوان تیم اول راهی مرحله بعد شود. در این دیدار جواهر سوکای (18) و محسن بنگر(88) برای سپاهان گل زدند. برای الاهلی هم احمد الحسنی(63) گل زد.

تیم فوتبال سپاهان با این پیروزی 13 امتیازی شد و به عنوان تیم اول راهی مرحله بعد شد و تیم فوتبال الاهلی عربستان با 10 امتیاز به عنوان تیم دوم راهی مرحله بعد شد.

کد خبر 170662

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار