سه‌شنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۰ - ۱۸:۱۹
۰ نفر

همشهری‌آنلاین: وب سایت جدید کتاب اول به نشانی www.Avval.ir به زودی رونمایی می‌شود.

به گزارش روابط عمومی کتاب اول، این وب سایت امکانات و ابزارهایی دارد که شاید تا به امروز فقط از طرف وب‌سایتی هم چون گوگل ارایه می‌شد. امکانات این وب سایت شاید بتواند خیلی از نیازهای کاربران ایرانی و تهرانی را بهتر از سرویس دهندگان خارجی پوشش دهد.

نقشه تهران را بر مبنای سیستم اطلاعات جغرافیایی(GIS) ببینید

شاید خیلی از ایرانی‌ها با مفهوم GIS آشنایی نداشته باشند. Geographic information system یا همان سیستم اطلاعات جغرافیایی می‌باشد که امکان نمایش جزییات دقیق جغرافیایی را به صورت آنلاین فراهم می‌کند و به دلیل تسلط و اشراف کتاب اول روی نقشه تهران، بدون شک این نقشه بسیار کامل‌تر و دقیق‌تر از سرویس Googel map می‌باشد.
نقشه جدید کتاب اول با داشتن 8 واحد بزرگ نمایی، با بهترین کیفیت ممکن، این سرویس را در اختیار شهروندان تهرانی و ایرانی قرار می‌دهد.

کامل‌ترین بانک اطلاعاتی تهران

از آن جایی که کتاب اول از سال 1373 با رسالت اطلاع رسانی، اقدام به جمع آوری اطلاعات مشاغل کرده است؛ بانک وسیعی از منابع اطلاعاتی را به گونه‌ای فراهم کرده که مرجع بسیاری از سازمان‌ها، نهادها و شرکت‌های کشور می‌باشد.

حال در وب سایت کتاب اول، این بانک اطلاعاتی با طبقاتی شامل، تمام واحدهای شغلی (الف تا ی)، مراکز و اماکن پر مراجعه، سازمان‌ها و ادارات، اشخاص و وب سایت‌های واحدهای شغلی اینترنتی، به صورت آنلاین با امکان جستجوی حرفه‌ای با بهره‌مندی از الگوریتم‌های پیچیده، بهترین و دقیق‌ترین نتایج را برای کاربران فراهم خواهد کرد.

کتاب اول خیلی آنلاین‌تر!

وب سایت جدید کتاب اول براساس مفاهیم وب 2 و تعامل با کاربران تلاش دارد رابطه‌ای قوی‌تر و همیشگی را بین خود و کاربرانش فراهم نماید. امکان ارسال مقالات و اطلاعات از سوی کاربران و ارایه نظرات خود و علاقه مندی‌ها؛ هم چنین مدیریت تبلیغات در کتاب اول از امکانات جدید و جذاب وب سایت جدید می‌باشد.

اولین اطلاعات شهر در کتاب اول

در فاز نخست،این وب سایت تمامی اطلاعات مهم در مورد شهر تهران، از قبیل وضعیت آب و هوا، برنامه رویدادهای فرهنگی هنری پایتخت نظیر سینماها و تئاترها و ... هم چنین وقایع شهری مهم را در اختیار کاربران قرار می‌دهد و کاربران می‌توانند نظرات خود را پیرامون این موارد در وب سایت منعکس و ارسال کنند.

کد خبر 158982
منبع: همشهری آنلاین

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز