مجموع نظرات: ۰
یکشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۰ - ۱۷:۰۶
۰ نفر

همشهری آنلاین: نائب رئیس شورای شهر تهران با اشاره به نمادهای فراماسونری در سطح شهر تهران گفت: ساختمان مجلس در خیابان بهارستان نیز بر اساس نمادهای فراماسونری ساخته شده است.

حسن بیادی در گفتگو با مهر با بیان اینکه باید با نمادهای فراماسونری به ویژه نمادهایی که از سوی کارشناسان شهرداری تایید شده اند مبارزه شود گفت: شهرسازی و شورای عالی مسکن و شهر سازی باید در رابطه الگوهایی که برای ساختمانها ارائه می‌شود نظارت عالیه داشته باشند و با نمادهای انحرافی برخورد کنند.

 برخوردها سلبی نباشد

 وی با تاکید بر این که نباید تمامی برخوردها سلبی باشد گفت: برخی از روی ناآگاهی این کار را می‌کنند اما نمی‌شود یک ساختمان عظیم که طراحش تحصیل کرده است متوجه این موضوع نباشد. باید با این نوع ساختمان‌ها برخورد کرد.

 وجود نماد فراماسونری در مشهد و اصفهان 

 بیادی با بیان این که استفاده از نمادهای فراماسونری یک موضوع ملی است گفت: در مشهد مقدس و اصفهان نیز ما با چنین مشکلی روبرو هستیم. باید شورای عالی مسکن شهر سازی با این مشکل کلان برخورد و الگوهای ویژه‌ای در این رابطه ارائه کند تا هر کسی با هر نمایی ساختمان سازی نکند تا بعد‌ها دچار مشکل شود.

 هرنماد 6 پری نماد فراماسونری نیست

 نائب رئیس شورای شهر تهران با انتقاد از برخی جوسازی‌ها در خصوص نماد‌های فراماسونری در شهر تهران گفت: این اشتباه است که هر شکلی 6 پر شد بگوییم این نماد فراماسونری است. ما خود هویت معماری داریم و باید برای آن که با مشکلی برخورد نکنیم از معماری ایرانی اسلامی در ساختمان سازی‌هایمان بهره بگیریم.

 افزایش ساختمانهای هرمی در مقابل مصلی شک بر‌انگیز است

 بیادی با بیان این که نمادهای فراماسونری را در سطح شهر تهران فراگیر نمی‌دانم گفت: اما در مقابل مصلای تعداد این ساختمان‌ها بیشتر می‌شود که این موضوع قابل تامل است. اگر دقت کنیم در خیابان‌های نزدیک مصلی ساختمانهای هرمی بیشتری ساخته شده که آدم به شک می‌افتد که این ساخت و ساز‌ها از روی هدف باشد.

 

کد خبر 157261
منبع: همشهری آنلاین

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار شهری

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز