سه‌شنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۰ - ۱۸:۲۱
۰ نفر

گروه حوادث: زن میانسال وقتی متوجه شد که همسرش دچار حمله قلبی شده، خودش نیز سکته کرد و به کام مرگ فرو رفت.

 این در حالی است که مرد میانسال 10دقیقه بعد از مرگ همسرش وقتی روی تخت بیمارستان قرار گرفته بود، جان خود را از دست داد. این ماجرای عجیب سحرگاه یکشنبه 22‌آبان‌ماه سال‌جاری در پایتخت اتفاق افتاد. همزمان با مرگ این زوج میانسال، ماموران کلانتری102 پاسداران ماجرا را به قاضی شاهنگیان، بازپرس ویژه قتل تهران، گزارش کردند و برای بررسی‌های اولیه راهی بیمارستان شدند.شواهد حکایت از این داشت که این زن و شوهر به فاصله 10دقیقه از همدیگر و در اثر سکته قلبی جان باخته‌اند و به همین دلیل بازپرس شاهنگیان دستور انتقال اجساد به پزشکی قانونی را صادر کرد. پسر این زن و شوهر در گفت‌وگو با همشهری گفت: پدرم 57ساله بود و سابقه بیماری قلبی داشت. ساعت 4صبح روز یکشنبه بود که حال پدرم بد شد.

عرق سردی روی پیشانی‌‌اش نشسته بود و قلبش درد می‌کرد. مادرم با دیدن این وضعیت بلافاصله با اورژانس تماس گرفت و چند دقیقه بعد، با آمدن آمبولانس، امدادگران گفتند که پدرم سکته قلبی کرده و باید او را به بیمارستان ببرند. مادرم نیز همراه پدرم سوار آمبولانس اورژانس شد و به بیمارستان رفت. من هم پشت سر آنها سوار بر خودروی شخصی‌ام به طرف بیمارستان حرکت کردم. وی ادامه داد: در بین راه همه‌‌اش دعا می‌کردم که اتفاق بدی برای پدرم نیفتد غافل از اینکه اتفاق بدتری در انتظار ماست. درست زمانی که به بیمارستان رسیدم صحنه‌ای دیدم که هرگز از یادم نمی‌رود. مادرم آن‌قدر نگران پدرم بود و غصه خورده بود که در مسیر بیمارستان و داخل اتاقک آمبولانس سکته کرده و دچار ایست قلبی شده بود. باورم نمی‌شد چنین اتفاقی برایش افتاده باشد چون اصلا مادرم مشکل قلبی نداشت. خیلی شوکه شده بودم. خودم را به پزشکان اورژانس رساندم اما آنها گفتند که حمله قلبی مادرم آن‌قدر شدید بوده که هیچ کاری نتوانسته‌اند برای احیای او انجام دهند و او داخل آمبولانس جان باخته است.

مرد جوان ادامه داد: به‌دنبال مرگ مادرم، پدرم را به اورژانس بیمارستان انتقال دادند و عملیات احیا را شروع کردند اما او درست 10دقیقه بعد از مرگ مادرم روی تخت بیمارستان جانش را از دست داد. مرگ پدر و مادرم در کمتر از 10دقیقه ضربه شدیدی به من وارد کرد. آنها 34سال پیش با هم ازدواج کرده بودند و در همه این سال‌ها در کنار هم بودند و در یک روز هر دوی آنها تسلیم مرگ شدند و از کنار من و دو خواهرم رفتند.

پرونده در پزشکی قانونی

بازپرس شاهنگیان نیز در گفت‌وگو با همشهری گفت: بعد از این اتفاق عجیب، پرونده در اختیار پزشکی قانونی قرار گرفت تا پس از آزمایش‌های لازم، علت اصلی مرگ این زوج مشخص شود.

کد خبر 151213
منبع: همشهری آنلاین

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز