سه‌شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۰ - ۰۸:۳۶
۰ نفر

همشهری آنلاین: رییس‌جمهور و اسماعیل هنیه صبر و مقاومت را موجب خفت و خواری رژیم صهیونیستی و مستکبران و عامل اصلی پیروزی‌های بزرگ برای ملت فلسطین و سایر ملت‌های آزاده و عدالت طلب جهان دانستند.

 محمود احمدی‌نژاد در تماس تلفنی اسماعیل هنیه نخست‌وزیر فلسطین، اظهار کرد: جمهوری اسلامی ایران همواره در کنار ملت مظلوم فلسطین و مقاومت بوده و از آرمان این ملت آزاده و مظلوم حمایت خواهد کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت، رییس‌جمهور با تبریک پیروزی بزرگ ملت فلسطین در خصوص موضوع تبادل اسراء با رژیم صهیونیستی گفت: بی‌تردید این موضوع یک پیروزی بزرگ برای ملت فلسطین و تمام مسلمانان و آزادی خواهان و عدالت‌طلبان جهان است و ملت‌های مستقل همپای مردم مظلوم فلسطین از این موضوع خوشحال هستند.

احمدی‌نژاد گفت: پیروزی‌های مقاومت فلسطین نشان دهنده این است که اگر کسانی برای خدا صبر، تحمل و ایستادگی کنند، یاری خدا نیز خواهد رسید و آن‌ها را پیروز خواهد کرد.

رییس‌جمهور شکست‌پذیر بودن رژیم صهیونیستی را یکی دیگر از نشانه‌های پیروزی‌های مقاومت فلسطین دانست و اظهار کرد: در حالی که تمام قدرت‌های زورگوی جهان پشتیبان رژیم صهیونیستی بوده، غزه در محاصره است و مقاومت تحت سنگین‌ترین فشارها قرار دارد، خدای متعال مقاومت ملت فلسطین را بر همه هیمنه رژیم صهیونیستی غلبه داد و باعث خفت و ذلت صهیونیست‌ها شد.

اسماعیل هینه نخست وزیر فلسطین نیز در این مکالمه تلفنی پشتیبانی ملت ایران از ملت‌های مظلوم را نشانه اصالت اسلامی و موضع دینی جمهوری اسلامی ایران دانست و گفت: ایران همیشه حامی و در کنار آرمان فلسطین بوده و شریک اصلی پیروزی‌های ملت فلسطین است.

وی با اشاره به موضوع تبادل اسیران و آزادی زندانیان فلسطینی، اظهار کرد: این پیروزی پس از سال‌ها صبر و مقاومت دولت و ملت فلسطین بدست آمده است و یک دستاورد بزرگ اسلامی و ملی محسوب می‌شود.

کد خبر 148785
منبع: همشهری آنلاین

پر بیننده‌ترین خبر امروز

پر بیننده‌ترین اخبار سرویس

دیدگاه خوانندگان

وبگردی