همشهری آنلاین: در پایان رقابت‌های کشتی فرنگی قهرمانی جوانان آسیا، تیم ایران با کسب 6 مدال طلا ، 1 نقره و 75 امتیاز به مقام قهرمانی دست یافت و تیم‌های قرقیزستان و قزاقستان دوم و سوم شدند.

wrestling

به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، در پایان رقابت‌های کشتی فرنگی قهرمانی جوانان آسیا که روزهای پنجشنبه و جمعه (19 و 20 خرداد) در شهر جاکارتای اندونزی برگزار شد، سامان عبدولی، محمد نوربخش، مهدی زیدوند، کمال محمدعلیزاده، مجید علیاری و مهرداد بایندور، کشتی‌گیران اوزان 55 تا 96 کیلوگرم کشورمان با شکست تمامی حریفان خود صاحب مدال طلا شدند، یاشار عیسی‌زاده در وزن 120 کیلوگرم به مدال نقره دست یافت و بهروز ملکی در وزن 50 کیلوگرم که به دلیل مصدومیت به مبارزه خود ادامه نداد به مقام پنجم رسید.

- نتایج دیدارهای کشتی‌گیران کشورمان در این رقابت‌ها به شرح زیراست:

بهروز ملکی- 50 کیلوگرم: پنجم

دور اول: استراحت
مرحله یک چهارم نهایی: مقابل حریفی از کره جنوبی در حالی که در تایم اول با نتیجه 5 بر 1 پیش بود، به دلیل مصدومیت به مبارزات خود ادامه نداد.

سامان عبدولی- 55 کیلوگرم: مدال طلا

دور اول : استراحت
مرحله یک چهارم نهایی: یانگ ونگ از تایوان را در دو تایم برد.
مرحله نیمه نهایی: سارسن بایف از قزاقستان را در دو تایم 3 بر 0 و 3 بر 1 برد.
دیدار فینال: بگالیف از قرقیزستان را دو تایم 3 بر 0 و 6 بر 0 برد.

محمد نوربخش- 60 کیلوگرم: مدال طلا

دور اول: استراحت
مرحله یک چهارم نهایی: چونگ از کره جنوبی را 6 بر 0 و 6 بر 0 در دو تایم برد.
مرحله نیمه نهایی: ابراگیم ماگموداف از قزاقستان را یک بر 0، 0 بر4 و 3 بر 0 برد.
دیدار فینال: مقابل حریف هندی در سه تایم با نتیجه 0 بر 1، 2 بر 0 و 2 بر 0 به پیروزی رسید.

مهدی زیدوند- 66 کیلوگرم: مدال طلا

دور اول: دیاک از هند را 1 بر 0 و 4 بر 0 برد.
مرحله یک چهارم نهایی: شابیلوف از قزاقستان را در سه تایم برد.
مرحله نیمه نهایی: کشتی‌گیر کره جنوبی را در دو تایم با نتیجه 5 بر 1 و 1 بر 0 شکست داد.
دیدار فینال: روسلان بسالیف از قرقیزستان را در دو تایم با نتیجه 2 بر 1 و 3 بر 0 مغلوب کرد.

کمال محمدعلیزاده- 74 کیلوگرم: مدال طلا

مرحله یک چهارم نهایی: شیرزاکوف از قزاقستان را 1 بر 0 و 2 بر 0 برد.
مرحله نیمه نهایی: پارک سون جو از کره جنوبی را در دو تایم برد.
دیدار فینال: مقابل توردیف از ازبکستان در سه تایم با نتیجه 1 بر 1، 1 بر 0 و 1 بر 0 به پیروزی رسید.

مجید علیاری- 84 کیلوگرم: مدال طلا

دور اول: استراحت
مرحله یک چهارم نهایی: پروزیکونوف از قرقیزستان را در دو تایم 1 بر 0 و 2 بر 0 برد.
مرحله نیمه نهایی: نورسلطلان کازینوف از قزاقستان را 0 بر 1، 1 بر 0 و 1 بر 0 برد.
دیدار فینال: رسلان کامیلوف از ازبکستان را در دو تایم با نتیجه 2 بر 0 و 1 بر 0 شکست داد.

مهرداد بایندور- 96 کیلوگرم: مدال طلا

دور اول : دژومبایف از قزاقستان را 2 بر 0 و 1 بر 0 برد.
مرحله یک چهار نهایی : ماممدوف از ترکمنستان را 4 بر 0 و 3 بر 0 برد.
مرحله نیمه نهایی: حریف هندی را در دو تایم مغلوب کرد.
دیدار فینال: کیم یونگ سو از کره جنوبی را در دو تایم با نتیجه 1 بر 0 و 5 بر 1 برد.


یاشار عیسی‌زاده- 120 کیلوگرم: مدال نقره

دور اول: استراحت
مرحله یک چهارم نهایی: حریفی از ژاپن را در دو تایم 1 بر 0 و 4 بر 0 برد.
مرحله نیمه نهایی: انوبیکوف از قرقیزستان را در دو تایم با نتیجه مشابه 1 بر 0 برد.
دیدار فینال: مقابل هوانگ جون از کره جنوبی در سه تایم با نتیجه 1 بر 0، 0 بر 6 و 0 بر 6 شکست خورد.

رده‌بندی تیمی:


1- ایران، 75 امتیاز
2- قرقزستان، 64 امتیاز
3- قزاقستان، 56 امتیاز
4- کره جنوبی، 47 امتیاز
5- هند، 43 امتیاز
6- ازبکستان، 41 امتیاز
7- ژاپن، 23 امتیاز
8- ترکمنستان، 20 امتیاز
9- اندونزی، 19 امتیاز
10- عراق، 18 امتیاز

 

کد خبر 137395

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار