همشهری آنلاین: در صورت عدم رعایت سقف قرارداد از سوی باشگاه‌های لیگ برتری و محرز شدن این موضوع، بازیکن و مربی یک‌سال از حضور در لیگ برتر محروم می‌شوند.

 به گزارش فارس، سقف قرارداد 350 میلیون تومانی به بحث داغ در فوتبال ما تبدیل شده است. این موضوع طرفداران، موافقان و مخالفان خاص خودش را دارد اما همچنان فدراسیون فوتبال مصر است که این کار را انجام دهد.

 عزیز محمدی رئیس سازمان لیگ برتر فوتبال در پاسخ به این سؤال که برخی از بازیکنان لیگ برتر پیشنهادات بیشتری از سقف قراردادی که شما در نظر گرفته‌اید، دارند گفت: پیشنهاد داشتن با قرارداد بستن یکی نیست. ما سال گذشته دو سه هفته پس از فصل نقل و انتقالات این موضوع را اعلام کردیم که مدیران در آن زمان اعلام کردند نمی‌توانیم کاری انجام دهیم. با این حال باز هم بر اساس آئین نامه جدید با برخی از باشگاه‌های متخلف برخورد کردیم.

 وی با بیان اینکه مبلغی که در سازمان لیگ ثبت می‌شود برای ما مهم است ادامه داد: امسال 2 هفته هم زودتر این موضوع را اعلام کردیم تا دیگر جای بهانه نداشته باشند. مطمئن باشید این موضوع را دقیقا بررسی می‌کنیم و هیچ تعارفی نداریم و اگر کسی تخلف کند، برخورد خواهیم کرد.

 محمدی گفت: جریمه بازیکن و مربی متخلف محرومیت یک سال و جریمه باشگاه متخلف عدم مجوز برای جذب بازیکن جانشین است. ضمن اینکه باشگاهی که تخلف کرده باید پول اضافی را پس دهد.

 وی در مورد اینکه آیا شما معتقدید که بازیکنی مثل جان‌واریو با 350 میلیون تومان راهی سپاهان شده است گفت: این مبلغ در سازمان لیگ به ثبت رسیده است. سال گذشته از سازمان بازرسی خواستیم در این مورد کنترل بیشتری داشته باشد اما امسال خودمان با محرومیت‌هایی که گفتم وارد عمل شدیم و هر اندازه بیشتر از سقف قرارداد برای ما محرز شود که بازیکن یا مربی پول گرفته، بیشتر جریمه خواهد شد.

کد خبر 135576
منبع: همشهری آنلاین

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار فوتبال ايران

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز