مجموع نظرات: ۰
شنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۰ - ۱۶:۱۵
۰ نفر

همشهری آنلاین: رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ گفت: طرح زوج و فرد در محدوده جدید اجرا شده در یک ماه قبل، از ساعت 6:30 صبح روز یکشنبه 14 فروردین مجدداً اجرا می‌شود.

سردار سرتیپ رحیمی در مصاحبه با خبرنگار واحد مرکزی خبر افزود: این محدوده 120 کیلومتری طرح ترافیکی هر روز تا ساعت 18:30 ادامه خواهد داشت.

وی افزود: به جز محدوده طرح زوج و فرد، دوربین های کنترلی محدوده طرح ترافیک نیز از ساعت 6:30 فردا فعال خواهد شد.

 رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ گفت: با توجه به اینکه روز یکشنبه به صورت رسمی فعالیت ادارات، نهادها، سازمان ها و مدارس آغاز می شود و احتمال ترافیک بیشتری وجود دارد، مأموران راهنمایی و رانندگی به صورت ویژه تر از روزهای عادی در خیابان ها، بزرگراه ها و معابر مختلف شهر از ساعت شش صبح مستقر می شوند.

وی افزود: در محدوده های زوج و فرد و طرح ترافیک، خودروهای امدادی و دیگر خودروهای مجاز می توانند تردد کنند.

سردار رحیمی گفت: پلیس از ابتدای امسال، سرعت رسیدگی به تصادفات را افزایش می دهد و رانندگانی که دچار تصادف می شوند اگر مشاهده کنند که مأموران رسیدگی به تصادف دیرتر از حد عادی به صحنه تصادف می رسند می توانند با شماره تلفن 66926666 تماس بگیرند.

وی با بیان اینکه یک سوم خودروهای کشور در تهران تردد می کنند، گفت: در شهر تهران حدود پنج میلیون خودرو وجود دارد که اگر رانندگان مقررات را رعایت نکنند، ترافیک و بی نظمی بیش از حد در شهر ایجاد خواهد شد.

 رئیس پلیس راهور تهران بزرگ افزود: امسال پلیس راهنمایی و رانندگی با رانندگانی که مقررات راهنمایی و رانندگی را رعایت نکنند، با شدت بیشتری برخورد خواهد کرد.

کد خبر 131143
منبع: همشهری آنلاین

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار شهری

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز