همشهری آنلاین : نهمین همایش دانشجویی فناوری نانو، روزهای 12 و 13 اسفند سال 89 از سوی انجمن فناوری نانو ایران و با حمایت ستاد توسعه فناوری نانو، در دانشگاه تربیت مدرس تهران برگزار خواهد شد.

همایش فناوری نانو

 به گزارش ایسنا، دانشجویانی که پایان‌نامه آنها تا پایان آبان ماه امسال در کمیته داوری ستاد به تایید رسیده باشد می‌توانند در این همایش شرکت کنند.

این افراد می‌توانند از تاریخ 4 بهمن ماه با ورود به صفحه کاربری خود در بخش حمایت‌های تشویقی سایت ستاد به آدرس www.nano.ir/hrdc، نسبت به ثبت نام در همایش اقدام کنند. همچنین اطلاعات مربوط به نحوه تهیه مقالات، پوستر و اسلایدهای سخنرانی در سایت همایش قابل دسترسی است.

در حاشیه این همایش کارگاه‌های آموزشی با موضوعات نگارش طرح کسب و کار در فناوری نانو، کارگاه روش ارائه شفاهی مقاله، کارگاه ثبت اختراع، کارگاه مقاله‌نویسی و ثبت علمی، کارگاه جنبه‏‌های مختلف سرقت علمی و کارگاه برنامه‌ریزی شغلی و حرفه‌ای، برگزار خواهد شد.

بر اساس اعلام دبیرخانه نهمین همایش دانشجویی فناوری نانو، آخرین مهلت ارسال مقالات 10 بهمن جاری است. اسامی پذیرفته‌شدگان اولیه، پس از بررسی مقالات در 16 بهمن امسال اعلام می‌شود و از این تاریخ واجدین شرایط شرکت در همایش تا 23 بهمن فرصت دارند مبلغ شرکت در همایش را واریز کنند.

علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت همایش به نشانی www.nisc.ir مراجعه و یا با دبیرخانه همایش از طریق تلفن‌های 82883493-021، 82884716-021 و 82884728-021 تماس حاصل کنند.

بر اساس این گزارش، ثبت‌نام و ارائه مقاله در یکی از همایش‌های ‌دانشجویی فناوری نانو، از سوی تمامی دانشجویانی که ارتباط موضوع پایان ‌نامه آنها با فناوری نانو به وسیله‌ کمیته علمی داوری ستاد نانو تأیید شده است، به منظور دریافت مرحله دوم حمایت تشویقی خود، الزامی است.

همایش دانشجویی فناوری نانو با هدف ایجاد هم افزایی و تعامل میان پژوهشگران حوزه فناوری نانو، توانمندسازی محققان برای ورود به عرصه بازار و ارائه مدل‌ها، الگوها و راهکارهای کسب موفقیت برای فعالیت در بازار فناوری نانو، هر ساله در یکی از دانشگاه‌های کشور برگزار می‌شود.

کد خبر 126480

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار آموزش

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

دیدگاه خوانندگان

اخبار بازار و کسب و کار

خواندنی‌ها