همشهری آنلاین : سرنوشت سامانه الکترونیکی برای دانشجویان کارشناسی ناپیوسته متقاضی انتقال که موفق به ثبت نام اینترنتی نشده اند و همچنین درخواست‌های دانشجویان کارشناسی برای مهمانی مبنا توسط مدیرکل امور دانشجویان داخل وزارت علوم تشریح شد.

دانشگاه

مجتبی بذرافشان در گفتگو با خبرگزاری مهر گفت: قرار بود سازمان سنجش آموزش کشور، سایتی را برای دانشجویان کارشناسی ناپیوسته در نظر بگیرد تا بتوانند درخواست انتقال خود را ثبت الکترونیکی کنند. دانشجویان کارشناسی ناپیوسته در این رابطه باید با سازمان سنجش تماس بگیرند.

مدیرکل امور دانشجویان داخل وزارت علوم پیش از این درباره تکلیف دانشجویان کارشناسی ناپیوسته متقاضی انتقال که از طریق سامانه الکترونیکی سازمان سنجش آموزش کشور ثبت نام نشده اند، گفته بود: سازمان سنجش اولویت بندی کرده و به دلیل اینکه بیشترین تقاضای انتقال برای دانشجویان کارشناسی پیوسته بوده در ابتدا تقاضای دانشجویان کارشناسی پیوسته را دریافت کرده است. سازمان سنجش زمان ثبت نام دانشجویان کارشناسی ناپیوسته متقاضی انتقال را در یک نوبت دیگر اعلام می‌کند.

بذرافشان که پیش از این از ثبت نام الکترونیکی چهار هزار و 600 دانشجوی کارشناسی پیوسته مربوط به پذیرفته شدگان آزمون سراسری در دانشگاه‌های دولتی و غیرانتفاعی برای انتقال خبر داده بود، درباره نتیجه بررسی این درخواست‌ها گفت: سازمان سنجش درخواست‌های دانشجویانی که خواستار میهمانی مبنا بوده اند را بررسی کرده است و تنها با درخواست هایی موافقت شده که حد نصاب علمی را کسب کرده اند.

مدیرکل امور دانشجویان داخل وزارت علوم افزود: برخی از دانشجویانی که درخواست میهمانی مبنا داشته اند واجد شرایط میهمانی مبنا نبوده و حد نصاب را کسب نکردند.

کد خبر 124780

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار آموزش

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز