همشهری آنلاین: مردی اسپانیایی پس از اینکه اردک مزرعه‌اش جوجه‌های خود را در لانه رها کرده و آنها را ترک کرد،‌به جانشین مادر هشت جوجه اردک تبدیل شده است.

زمانی که "پونس ریسکو" اسپانیایی فهمید که اردک مادر جوجه‌های سر از تخم درنیاورده خود را در لانه رها کرده و رفته است،‌ تصمیم گرفت مراقبت از آنها را به عهده بگیرد.

جوجه اردک‌ها پس از اینکه درون یک دستگاه دست دوم جوجه‌کشی سر از تخم درآوردند،‌ با دیدن ریسکو تصور کردند که او مادرشان است و از آن پس هرجا که او می‌رود این هشت جوجه نیز به دنبالش راهی می‌شوند.

این جوجه‌ها در طول روز در محوطه خانه نگهداری می‌شوند اما عصرها به دنبال مادرشان به راهپیمایی روزانه می‌روند. ریسکو می‌گوید این جوجه‌ها تا زمانی که او را ببینند خوب هستند اما به محض اینکه وی از جلوی دید آنها دور شود،‌ جوجه اردک‌ها سر و صدای زیادی به راه می‌اندازند و به دور هم جمع می‌شوند. ریسکو می‌گوید: من نمی‌خواستم به مادر این جوجه‌ها تبدیل شوم،‌تنها می‌خواستم کمک کنم.

ریسکو در حال حاضر بخشی ناتمام از منزلش را به جوجه‌ها اختصاص داده تا شبها در آن بخوابند. ریسکو می‌گوید این جوجه اردکها کمی پردردسر هستند اما اگر دوباره چنین موقعیتی پیش بیاید این کار را تکرار می‌کند.

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار محیط زیست

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز