همشهری آنلاین: دکتر محمود احمدی‌نژاد در حکمی نسرین سلطانخواه را به سمت معاون علمی و فناوری رییس‌جمهور منصوب کرد.

متن حکم رییس‌جمهور به این شرح است:

سرکار خانم دکتر نسرین سلطانخواه

به استناد اصل 124 قانون اساسی جمهوری اسلامی و بنا به مراتب توانمندی، تعهد و تجربیات ارزشمند، جنابعالی را به عنوان «معاون علمی و فنآوری رییس‌جمهور» برمی‌گزینم.

اینک که ملت ایران در آستانه دوران جدید و شکوفایی هر چه بیشتر قرار دارد، توسعه علمی به عنوان بستر و پیش نیاز فتح قله‌های پیشرفت و عدالت بیش از پیش ضرورت می‌یابد.

گسترش ارتباط دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی با نیازهای واقعی کشور، هدایت و حمایت از پژوهش‌های کاربردی ناظر بر رفع مشکلات داخلی و پشتیبانی از نخبگان و فنآوران و تجمیع تلاش‌های علمی کشور از مأموریت‌های حوزه معاونت علمی رییس‌جمهور است.

امیدوارم با توکل بر خداوند متعال و با بهره‌گیری از عناصر کارآمد و استفاده از همه توان علمی و پژوهشی دانشگاه‌ها و مراکز تحقیقاتی کشور و با تکمیل ساختار، در مدیریت کلیه امور مربوط به بنیاد نخبگان، دفتر فنآوری‌ها و ارتباط صنعت و دانشگاه و در تحقق اهداف دولت، گسترش عدالت، خدمت و مهرورزی و تعالی مادی و معنوی کشور موفق باشید.
رجاء واثق دارم که کلیه همکاران در دولت و صنعت و دانشگاه‌ها و مراکز پژوهشی همکاری‌های لازم را با جنابعالی معمول خواهند داشت.

از تلاش‌های صادقانه برادر ارجمند جناب دکتر واعظ‌زاده سپاسگزارم و از خداوند بزرگ برای همه خدمتگزاران، سلامتی و موفقیت مسألت دارم.

محمود احمدی‌نژاد

کد خبر 90875

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار دولت

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

دیدگاه خوانندگان

اخبار بازار و کسب و کار

خواندنی‌ها