مرکز مدیریت راه‌های کشور اعلام‌کرد:‌ محور فیروزکوه تا اطلاع بعدی مسدود و ترافیک سنگین در محورهای هراز و چالوس در جریان است.

جاده- فیروزکوه

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایرنا، مرکز مدیریت راه‌های سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای اعلام کرد: محور فیروزکوه تا اطلاع بعدی مسدود و ترافیک در محور هراز مسیر رفت و برگشت محدوده سه راهی چلاو و محور چالوس مسیر جنوب به شمال محدوده دزدبند ترافیک سنگین است.

همچنین در محورهای آزادراه تهران– شمال و آزادراه قزوین– رشت مسیر رفت و برگشت تردد روان گزارش شده است. محور چالوس دارای بارش باران و سایر محورهای شمالی فاقد هرگونه مداخلات جوی است.

سایر محورها نیز از ترافیک سنگین در آزادراه قزوین– کرج– تهران حدفاصل «حسین آباد» تا «استاندارد» و بارش باران در برخی از محورهای استان مازندران حکایت دارد.

بنا بر این گزارش، محورهای مسدود شریانی محور فیروزکوه (رفت و برگشت)، محور فیروزکوه- سمنان و مورهای مسدود غیرشریانی هشتگرد– طالقان، کمربندی جدید خرانق– یزد، یزد– دربید، بلده- دوآب و محور دارای انسداد فصلی پونل– خلخال معرفی شده اند.

گفتنی است، از ساعت ۲۰ و ۴۵ دقیقه تاریخ پنجم تیرماه در استان مازندران محور فیروزکوه (رفت و برگشت) محدوده «دوآب» به دلیل سیلاب و گل ولای به سطح محور تا اطلاع بعدی مسدود است.

کد خبر 862634

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار راه و مسکن

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha