مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران گفت: ۵۵۵ نفر از آتش نشان پایتخت به همراه ۱۵۱ دستگاه انواع خودروهای سبک و سنگین و موتورسیکلت آتش نشانی با تجهیزات کامل در نقاط مختلف از میدان آزادی تا بزرگراه امام علی(ع) مستقر می شوند.

خودروهای جدید آتشنشانی

به گزارش همشهری آنلاین؛ قدرت اله محمدی ضمن تبریک فرارسیدن دهه ولایت و امامت گفت: همزمان با عید سعید غدیر خم و برگزاری جشن میهمانی ۱۰ کیلومتری از ساعت ۱۷ تا ۲۲ سه شنبه ۵ تیرماه سال جاری از میدان آزادی تا بزرگراه امام علی(ع)، سازمان آتش نشانی تهران بزرگ همانند سال های گذشته، تامین ایمنی شرکت کنندگان در این جشن بزرگ را برعهده دارد.

او تصریح کرد: در این راستا ضمن آماده باش کامل آتش نشانان در ۱۳۸ ایستگاه آتش نشانی در سطح شهر تهران، تمهیدات ویژه ای برای تامین ایمنی این جشن بزرگ انجام شده است.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی تهران ادامه داد: ۵۵۵ نفر از آتش نشان پایتخت به همراه ۱۵۱ دستگاه انواع خودروهای سبک و سنگین و موتورسیکلت آتش نشانی با تجهیزات کامل در نقاط مختلف از میدان آزادی تا بزرگراه امام علی(ع) مستقر می شوند که تعدادی از ایشان به صورت پیاده و با تجهیزات کامل در نقاط تجمعی حضور خواهند داشت.

محمدی تاکید کرد: نیروهای آتش نشانی به همراه خودروهای عملیاتی سنگین و سبک مستقر، از ساعت ۱۳:۳۰ ظهر روز سه شنبه ۵ تیرماه در ۱۲۰ نقطه از مسیر جشن میهمانی ۱۰ کیلومتری عید سعید غدیر خم حدفاصل میدان آزادی تا بزرگراه امام علی(ع) حاضر و مستقر خواهند شد و تا پایان برگزاری مراسم جشن در محل های مشخص شده باقی خواهند ماند.

او خاطرنشان کرد: تعدادی از مدیران ارشد عملیاتی این سازمان نیز با خودرو مشغول گشت زنی خواهند بود که علاوه بر سرکشی به اکیپ های استقراری، وضعیت ایمنی مراسم جشن را تحت کنترل خواهند داشت.

محمدی به شهروندان توصیه کرد که در صورت بروز هرگونه حادثه، خونسردی خود را حفظ کرده و از محل حادثه فاصله بگیرند و بلافاصله مراتب را به سامانه ۱۲۵ و یا نیروهای آتش نشانی مستقر در محل اطلاع دهند.

کد خبر 862173
منبع: خبرگزاری شهر

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha