بازیکنان پرسپولیس درخواست کردند که برای تمدید قرارداد باید تمام مطالبات آنها تسویه شود، رضا درویش هم با این درخواست موافقت کرده است.

پرسپولیس

به گزارش همشهری آنلاین باشگاه پرسپولیس در اولین گام قصد دارد مرتضی پورعلی‌گنجی، مهدی ترابی و دانیال اسماعیلی‌فر را پای میز مذاکره بنشاند و قرارداد جدیدی را پیش‌روی آنها بگذارد. به نظر می‌رسد گروه دوم شامل عیسی آل‌کثیر، وحید امیری و سروش رفیعی خواهد بود که شاید تمدید قرارداد با این نفرات ساده‌تر از گروه اول باشد و به همین دلیل سرخپوشان قصد دارند کار خود را با سه ستاره پیش ببرند. همچنین بر اساس گفته مسئولان پرسپولیس، تمدید با پورعلی تا حد زیادی پیش رفته است.

* قانون عجیب علیه سه ستاره سرخ
نکته مهم اینکه دانیال و پورعلی مرز ۳۰ سالگی را رد کردند و مهدی ترابی هم سه ماه تا این فاصله دارد تا بر اساس قوانین جدید، پرسپولیس چاره‌ای جز امضای قرارداد یک ساله با این نفرات نداشته باشد. جالب اینکه سروش، امیری و آل‌کثیر نیز در همین موقعیت قرار دارند و پرسپولیس در مخمصه بزرگی قرار خواهد گرفت چرا که جلب نظر بازیکنانی نظیر ترابی برای تمدید در فصل آینده دوباره یک پروژه دشوار برای مدیران این باشگاه خواهد بود.

* موافقت درویش با درخواست بازیکنان
در حالی که بازیکنان پرسپولیس درخواست کردند که برای تمدید قرارداد باید تمام مطالبات آنها تسویه شود، رضا درویش با این درخواست موافقت کرده و توانسته بودجه لازم را هم برای این موضوع تامین کند تا اولین مشکل برای تمدید قرارداد با بازیکنان پرسپولیس برداشته شود.

* اقدام معنادار برای تسویه مطالبات
آنطور که مسئولان پرسپولیس می‌گویند، این باشگاه قصد دارد ۲۰ درصد باقیمانده مطالبات این فصل بازیکنان را در اختیار آنها قرار دهد و همچنین تمام پاداش‌های این فصل به بازیکنان پرداخت شود. البته قرمزها ۵۰ درصد پاداش فصل گذشته را هم طلبکار هستند که در کمال تعجب، مقامات این باشگاه مدعی‌اند این عدد نیز به صورت یکجا به بازیکنان پرداخت می‌شود.

* آخرین مانع برای تمدید قرارداد
سقف ۲۰ میلیارد تومانی پرسپولیس، آخرین مانع جدی برای تمدید قرارداد بازیکنان است. ستاره‌های پرسپولیس که پیشنهادات داخلی بهتری دارند، امیدوار هستند در آخرین چک و چانه بتوانند باشگاه را به پرداخت رقمی بیشتر ملزم کنند که البته در مقابل رضا درویش کار سختی خواهند داشت.

کد خبر 861452

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار فوتبال ايران

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha