رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان از افزایش آمار جان‌باختگان آتش‌سوزی در بیمارستان قائم رشت خبر داد.

جسد

به گزارش همشهری آنلاین، محمدتقی آشوبی رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان دقایقی پیش در جمع خبرنگاران از افزایش شمار جان‌باختگان حریق بیمارستان قائم رشت خبر داد و گفت: یکی دیگر از بیماران اعزامی بیمارستان قائم رشت که اینتوبه بود، جان خود را از دست داد.

وی با بیان اینکه در همان ساعات اولیه ۸ تن از این بیماران جان خود را از دست داده بودند، افزود: شمار جان‌باختگان آتش‌سوزی بیمارستان قائم به ۹ تن افزایش یافته است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به انتقال همه بیماران بیمارستان قائم رشت افزود: در زمان بروز سانحه آتش‌سوزی ۱۴۲ بیمار در بیمارستان حضور داشتند که با سرعت همگی آنها به بیمارستان‌های رشت و حومه منتقل شدند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان با بیان اینکه هنوز علت جان باختن بیماران بیمارستان قائم به صورت دقیق اعلام نشده، خاطرنشان کرد: پیکر جان‌باختگان این سانحه برای یافتن دلایل به پزشکی قانونی منتقل‌ شده است.

آمار جان‌باختگان در ابتدای وقوع حریق ۹ تن اعلام شده بود که ساعاتی پیش اعلام شد ۸ کشته آمار صحیح جان‌باختگان است و به اشتباه ۹ نفر اعلام شده است. متاسفانه دقایقی پیش یک تن دیگر از بیماران اعزامی که اینتوبه بود فوت کرد و آمار جان‌باختگان هم‌اکنون ساعت ۱۲:۰۹ دقیقه ۹ نفر است.

کد خبر 860670
منبع: ایسنا

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار بهداشت و درمان

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha