مجموع نظرات: ۰
دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۸:۵۹
۰ نفر

مرد آمریکایی به اتهام قتل یک مادر و دختر و مجروح کردن دختر دیگر در جریان قاچاق انسان، دستگیر شد.

قتل برای قاچاق انسان

همشهری آنلاین _ حوادث: به نقل فاکس، پنج شنبه ۱۳ جون(۲۴ خرداد)، پلیس جکسون از طریق تماس تلفنی از سوی یکی از همسایه‌ها در جریان قتل یک زن جوان به نام کالی برونت،۳۵ ساله و مفقود شدن دو دختر خردسالش خانه اش در لورنجر لوئیزیانا قرار گرفت. ماموران پلیس بلافاصله خود را به محل جنایت رساندند. در بررسی‌های اولیه مشخص شد که زن جوانبه طرز وحشیانه‌ای با ضربات چاقو به قتل رسیده و ۲ دختر خردسالش مفقود شده‌اند.

کایلی به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات برای پیدا کردن قاتل و دختران خردسالش ادامه یافت.

مدارک و شواهد پلیس را به سوی یک منطقه جنگلی در کنار رودخانه می‌سی‌سی‌پی ۳ ساعت دور تر از محل جنایت کشاند. پلیس جسد بی جان و نیمه جان دختران را در حالیکه در کنار رودخانه رها شده بودند، پیدا کرد.

دختر ۶ ساله هنوز زنده بود و به بیمارستان منتقل شد و دختر خردسال دیگر ارین برونت ۴ ساله به پزشکی قانونی انتقال یافت.

پلیس توسط سرنخ‌های به دست آمده ردی از عامل جنایت یافت. دنیل کالیهان ۳۶ ساله همان روز به اتهام قتل مادر و دختر و مجروح کردن دختر دیگر دستگیر شد.

در بررسی از محل دستگیری قاتل، قفس‌های کوچکی پیدا شد که پلیس به این نتیجه رسید، انگیزه قتل قاچاق است. همچنین همدست قاتل به نام ، ویکتوریا کاکس، ۳۲ ساله نیز همان روز توسط پلیس دستگیر شد.

با توجه به حساسیت این پرونده اف بی آی برای بررسی و تحقیقات درباره این پرونده وارد ماجرا شد. اف بی‌ آی روز جمعه بیانیه‌ای صادر و اعلام کرد، این جنایت اولین اقدام دنیل برای ربودن و قتل نبوده است وحتما قتل دیگری رخ داده که پلیس به دنبال کشف راز این پرونده است و تحقیقات درباره این پرونده ادامه دارد.

به گفته پلیس، دنیل در سلول انفرادی زندان شهر رانکین نگهداری می‌شود.

کد خبر 860059
منبع: همشهری آنلاین

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار حوادث

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha