سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی با انتقاد از صحبت‌های ابتکار درباره سقوط بالگرد رئیس جمهور گفت: انسداد شمایید که با بی تدبیری مردم را ناامید و در دوره کرونا با رکوردزنی در آمار مرگ و میر روزانه آه و ناله خانواده ایرانی را بلند کردید.

قاضی زاده هاشمی / کاندیدا / ریاست جمهوری

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از تسنیم روز گذشته فایل صوتی از معصومه ابتکار رئیس اسبق سازمان حفاظت محیط زیست درباره حادثه سقوط بالگرد رئیس جمهور منتشر شد که طی آن ابتکار این حادثه را موجب شکست انسداد موجود در کشور می‌داند.

ابتکار در این فایل صوتی می‌گوید: «درگذشت این گروه که رئیس جمهور در آن بود حادثه بزرگی برای ایران بود و شرایط را خیلی تغییر داد و آن انسداد را باز کرد. درست است که خیلی‌ها این واقعه را نشان یک تقدیر خوب و عاقبت بخیری می‌دانند اما باید اجازه می‌دانند نقد منصفانه‌ای که از قبل بوده ادامه یابد تا راه باز شود. اگر می‌خواهیم ایران را دریابیم باید راهگشایی کنیم. باید این وضعیت انسداد شکسته شود و با این حادثه فرصتی پیش آمد که حالا تقدیر الهی بود یا آه و ناله‌ی مردم، باعث شد راهی باز شد.»

یک کاندیدای ریاست جمهوری جواب معصومه ابتکار را داد: انسداد شمایید!

انتشار این فایل صوتی واکنش‌های انتقادی مختلفی از سوی شخصیت‌های سیاسی را به همراه داشت. سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست با انتشار مطلبی در حساب کاربری خود در شکبه اجتماعی ایکس به صحبت‌های ابتکار واکنش نشان داده است.

قاضی زاده هاشمی گفته است: خانم ابتکار! انسداد دولت‌های هم فکر شما بودند. انسداد شمایید که با بی تدبیری مردم را ناامید و در دوره کرونا با رکوردزنی در آمار مرگ و میر روزانه آه و ناله خانواده ایرانی را بلند کردید.

کد خبر 859656

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار سیاست داخلی

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 7
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 14
 • IR ۱۶:۱۴ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۵
  20 30
  چقدر غم انگیز. چقدر یک زن میتونه سنگ دل و فرصت طلب باشه . بهرحال شما برای همیشه از صحنه سیاسی کشور حذف شده اید و دنیا فراموش نمیکند شما بودید که بزرگترین خسارت را با اعتماد بیجا به آمریکا برای ایران رقم زدید.
 • حسین IR ۱۶:۴۵ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۵
  38 6
  اشغال سفارت آمریکا و گروگان گیری توسط عده ای بچه و آن قهرمان بازی های مسخره اولین و یکی از سنگین ترین ضربه هائی بود که بر این ملت وارد شد. تحریم ها از آنجا شروع شد و ده ها میلیارد دلار دارائی های این ملت را آمریکا برای همیشه ضبط کرد و با زندگی چند نسل بازی شد.
  • IR ۲۱:۲۶ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۵
   6 39
   امام خمینی: تسخیر لانه جاسوسی انقلابی بزرگتر از انقلاب اول بود
 • اسفندیار نوروززاده IR ۲۳:۰۰ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۵
  11 27
  خانم ابتکار انسداد شما و افرادی مثل شماست که وقیحانه حادثه سقوط بالگرد رییس جمهور و هئیت همراه را اینگونه با بی شرمی تمام بیان می کنید. انسداد شما و آن دولت بی مردمی هستید که 8 سال مردم ایران را به سلابه کشاندید.
 • IR ۲۳:۴۱ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۵
  16 29
  چقدر حرف های جناب ابتکار شرم آور است. واقعاً خجالت نکشیدید از این حرف های زشت؟! حیف که واژه خانم قبل از اسم شما قرار بگیرد.
 • IR ۰۴:۱۴ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۶
  14 33
  اکثر کابینه ۸ ساله روحانی به بیراهه و ضد اتقلاب و رهبری کشیده شده اند چرا که پایه فکر تنها غرب گدایی است.
 • Borzoo NO ۱۲:۰۷ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۶
  12 6
  پس چرا چند سال بعد از کرونا حالا اعتراف میکنند که معصومه ابتکار باعث نامیدی در مردم بوده ؟؟؟ چرا همان سال نگفتید ؟؟ اجازه نداشتید یا ثبر کردید که در کاندیدا شدن این را بگوئید تا رای بدست بیاورید ؟؟؟