استاندار مازندران به محض دریافت خبر سیل در منطقه دزدبن جاده کندوان دستور اعزام تیم‌های امدادی و ارسال ماشین آلات سنگین جهت کمک به مردم گرفتار در سیل را صادر کرد.

سیل جاده چالوس

به گزارش همشهری آنلاین،‌ استاندار مازندران شامگاه ۲۴ خرداد ضمن دستور به مدیرکل مدیریت بحران و تماس با فرماندار شهرستان دستور داد هرگونه نیاز شهرستان به تیم‌های امدادی باید فوراً تامین و در اختیار شهرستان قرار گیرد.

در پیگیری‌های انجام شده محمدی مدیرکل بحران در این خصوص به خبرنگاران گفت: تاکنون ۵ تیم امدادی از اداره کل راهداری، هلال احمر، بسیج، حوادث شهرستان و آب منطقه‌ای مازندران برای کمک به مناطق سیل زده اعزام شدند.

وی افزود: از همان لحظات اولیه سیل فرماندار شهرستان به همراه مدیران دستگاه‌های اجرایی خدمات رسان در منطقه حاضر شدند و تاکنون در حال رفع مشکلات به وجود آمده هستند.

همچنین محمد شریفی فرماندار شهرستان چالوس در این زمینه گفت: از ساعت ۶ غروب باران شدت پیدا کرد و در منطقه‌ای در دزدبن معروف به رستوران دربند به دلیل ازدیاد مصالح حاصل از سیل و انباشت گل و لای، رودخانه طغیان نموده و برخی از مسافران در حیات رستوران و مسافرانی که در ترافیک مانده بودند گرفتار سیل شدند.

خبرهای رسمی حاکی از این است که تاکنون دو خودرو دچار خسارت شده است.

۵ تیم امدادی به منطقه سیل زده چالوس اعزام شدند + آخرین آمار مصدومان

وی همچنین افزود: در حال حاضر برای سلامت مسافران این محور از سمت تهران از ولی آباد و از سمت مازندران نیز از محور توویر بسته شده است.

یادآور می‌شود؛ هشدارهای سطح نارنجی از هفته گذشته تاکنون بارها جهت رعایت نکات ایمنی به مردم داده شده بود و تاکیدات موکد برای روزهای آینده در خصوص احتمال سیل و آبگرفتگی در محور هراز و سوادکوه نیز اعلام شد.

مصدوم شدن ۳ نفر در سیلاب شب گذشته کندوان

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان چالوس گفت: به دنبال وقوع سیل شب گذشته در محدوده رستوران دربند جاده کندوان سه نفر مصدوم داشت و به مراکز درمانی اعزام شدند.

امیرحسین عسکرزاده در گفت و گو با خبرنگار فارس چالوس با بیان اینکه تا این لحظه سه مصدوم ناشی از سیل شب گذشته در منطقه دربند محور کندوان داشتیم، افزود: مصدومان در محوطه رستوران بودند و حال عمومی آن‌ها خوب است.

وی با بیان اینکه جستجو برای خودروها ادامه دارد، افزود: چهار خودرو در بستر رودخانه پیدا شد که فاقد سرنشین بود.
عسکرزاده به بررسی گسترده نیروهای جمعیت هلال احمر از امروز اشاره کرد و گفت: بررسی گسترده از اواسط دزدبن تا منطقه در حال انجام است.

وی با بیان اینکه نیاز به ادوات برای جستجو در این منطقه است، اظهار کرد: فرمانداری اقدامات لازم را انجام داد

کد خبر 859604
منبع: ایسنا

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha