رئیس جبهه اصلاحات ایران اعلام کرد: این تشکل سیاسی اصلاح‌طلب از نامزدی «مسعود پزشکیان» در انتخابات ریاست جمهوی حمایت می‌کند.

آذر منصوری و جواد امام - جبهه اصلاحات

به گزارش همشهری‌آنلاین ، آذر منصوری رئیس جبهه اصلاحات ایران در شبکه اجتماعی ایکس در حساب شخصی خود نوشت: جمع بندی آخرین جلسه مجمع عمومی جبهه اصلاحات ایران: جبهه اصلاحات ایران در سراسر کشور در فرصت باقیمانده تا پایان تبلیغات، همراه و همگام با ستاد مرکزی دکتر پزشکیان همه ظرفیتهای خود را برای پیروزی ایشان بکار گیرند.»

در آخرین جلسه مجمع عمومی جبهه اصلاحات چه گذشت؟ | توئیت آذر منصوری با هشتگ دکتر پزشکیان و...

به گزارش ایرنا، «محمد سالاری» دبیرکل حزب همبستگی و عضو جبهه اصلاحات نیز نماینده این جبهه در ستاد انتخاباتی «مسعود پزشکیان» شد.

جبهه اصلاحات پس از ثبت نام داوطلبان چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، «عباس آخوندی»، «مسعود پزشکیان» و «اسحاق جهانگیری» را به عنوان گزینه‌های اختصاصی خود در انتخابات ۸ تیرماه معرفی کرده بود؛ پس از اعلام اسامی گزینه‌ها از سوی وزارت کشور جبهه اصلاحات و احزاب و تشکل‌های این جبهه با صدور بیانیه‌های جداگانه‌ای حمایت خود را از کاندیداتوری او اعلام کردند.

این نامزد انتخابات پیش از این با صدور حکمی «علی عبدالعی‌زاده» را به عنوان رئیس ستاد انتخاباتی خود منصوب کرده بود.کد خبر 859398
منبع: ایرنا

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار سیاست داخلی

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha