گردان‌های قسام (شاخه نظامی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس) اعلام کرد که ۲ خانه را در نوار غزه به روی نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی منفجر کرده است.

القسام

به گزارش همشهری آنلاین، الجزیره نوشت: گردان‌های قسام (شاخه نظامی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس) اعلام کرد که گروهی از نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی را در یک خانه در مرکز اردوگاه جبالیا در کمین گرفتار کرده است.

بر این اساس مبارزان قسام یک بمب «تلویزیونی» و مین «تی ۶» را که از دشمن به غنیمت گرفته بودند به روی نظامیان صهیونیست منفجر کرده‌اند و شماری از این نظامیان را به هلاکت رسانده و شمار دیگری از آنان را نیز زخمی کرده‌اند.

علاوه بر این مبارزان قسام یک خانه بمب‌گذاری‌شده دیگر را در اطراف تقاطع «زلاطه» در شرق منطقه «الشوکه» شهر رفح واقع در جنوب نوار غزه به روی گروه دیگری از پیاده‌نظام ارتش رژیم صهیونیستی منفجر کرده و آنان را به هلاکت رسانده و یا زخمی کردند.

گروه دیگری از نظامیان صهیونیست نیز که در خانه‌ای در جنوب شهرک «الصبره» شهر غزه سنگر گرفته بودند از سوی مبارزان قسام با گلوله ضدنفر هدف قرار گرفتند که در نتیجه این عملیات نیز شمار دیگری از نظامیان صهیونیست به هلاکت رسیده و یا زخمی شدند.

همچنین مبارزان گردان‌های قسام ۲ بولدوزر نظامی «دی ۹» ارتش رژیم صهیونیستی را در شهرک «الصبره» شهر غزه و اطراف تقاطع «زلاطه» در منطقه الشوکه شهر رفح با گلوله‌های «تاندوم» و «یاسین ۱۰۵» هدف قرار دادند.

گردان‌های قدس (شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین) نیز نظامیان و جنگ‌افزارهای ارتش رژیم صهیونیستی را در مرز فلسطین و مصر در غرب رفح هدف حملات خمپاره‌ای قرار داد.

علاوه بر این مبارزان گردان‌های قدس در عملیاتی مشترک با گردان‌های «شهداء الاقصی» موفق شدند نظامیان و جنگ‌افزارهای ارتش رژیم صهیونیستی را در محور «نتساریم» در جنوب شهر غزه با خمپاره سنگین هدف قرار دهند.

کد خبر 857147
منبع: مهر

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار غرب آسیا

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha