دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۴۰۳ - ۱۵:۳۷
۰ نفر

درست ۴۸ ساعت پس از آن که ۶ نفر در حمله یک مرد ۴۰ ساله با سلاح سرد در مرکز خرید سیدنی کشته شدند، رسانه‌های محلی استرالیا از حمله یک فرد مسلح به چاقو در کلیسای سیدنی خبر دادند.

سيدني

به گزارش همشهری آنلاین، درست دو روز پس از حمله یک فرد مسلح به چاقو در مرکز خرید «وستفیلد» سیدنی استرالیا و کشته شدن دست‌کم ۶ نفر، یک فرد مسلح با چاقو در یک کلیسا به یک کشیش و عبادت‌کنندگان حمله کرد.

شبکه اسکای نیوز استرالیا گزارش کرد، عملیات گسترده‌ای در «ویکلی» واقع در غرب سیدنی در جریان است ؛ محلی که حادثه مرتبط با چاقوکشی رخ داد و چهار نفر از جمله یک کشیش مسیحی در کلیسا مورد حمله قرار گرفت.

این حادثه در ساعت ۱۹:۰۰ امروز (دوشنبه) به وقت محلی به وقوع پیوست که تصاویر منتشر شده در فضای مجازی، فرد مسلح به چاقو را در حالی نشان می‌دهد که چندین بار با سلاح سرد خود، سر کشیش را مورد حمله قرار می‌دهد.

طبق این گزارش، جزئیات حمله هنوز مورد تأیید قرار نگرفته است اما گفتهمی‌شود که تنها فرد مسئول این حادثه بازداشت شده است. در حادثه دو روز پیش یک عامل مسلح ۴۰ ساله پس از آن‌که افرادی را مورد اصابت ضربات چاقو قرار داد، توسط پلیس استرالیا کشته شد.

کد خبر 844658
منبع: فارس

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار آسیا و اقیانوسیه

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha