فرمانده قرارگاه کربلا در دوران دفاع مقدس با بیان اینکه رژیم صهیونیستی بسیار اصرار دارد ایران را درگیر جنگ کند، گفت: تدبیری که در نظام اسلامی دیده شد این بود که ما در هر حال انتقام شهدایمان را خواهیم گرفت اما با تدبیر و عقلانیت.

تصاویر ساختمان کنسولگری قبل و بعد از حمله ساعتی پیش رژیم اسرائیل

به گزارش همشهری‌آنلاین، سردار احمد غلامپور فرمانده قرارگاه کربلا در دوران دفاع مقدس و استاد دانشگاه امام حسین(ع) با اشاره به جنگ اسرائیل با مردم فلسطین و همچنین حمله اخیر به کنسولگری ایران در دمشق و شهادت سردار زاهدی و یارانش اظهار داشت: اتفاقاتی که در چند ماه گذشته در منطقه پیش آمده و جنایاتی که رژیم صهیونیستی در حمله به مردم غزه انجام می‌دهد، در نوع خودش استثنایی و کم نظیر است و عواقب و آثار ناشی از این حمله وحشیانه نه تنها در منطقه که در دنیا خودش را نشان می‌دهد.

سردار غلامپور ادامه داد: الان دید مردم دنیا و حتی منظر حکومتهایی که به نوعی حامی این رژیم اشغالگر بودند نسبت به آن تغییر کرده و رژیم اشغالگر الان در منجلابی گیر کرده که تقریبا می‌شود گفت نجات از آن غیر ممکن است.

این فرمانده پیشکسوت دفاع مقدس افزود: یکی از راهکارهایی که اسرائیل به دنبال آن است تا خودش را از این منجلاب و گرداب نجات دهد این است که بتواند ایران را به صورت مستقیم درگیر این جنگ کند و می‌داند اگر ایران وارد این جنگ شود، رویکرد و جهت جنگ تغییر می‌کند و اسرائیل می‌تواند نفس راحتی بکشد و حتی خودش را نجات دهد.

وی با بیان اینکه رژیم صهیونیستی بسیار اصرار دارد که بتواند ایران را درگیر جنگ کند، اظهار داشت: لذا این اتفاقاتی که صهیونیستها در این یکی دو ماه اخیر با به شهادت رساندن سرداران و مسئولین ما بخصوص در منطقه مقاومت سوریه رقم می‌زنند و بخصوص این اقدام آخر که یک نوع خودزنی بود، چون حمله به سفارت و اماکن دیپلماتیک به معنی حمله به آن کشور است، دلیلش باز کردن پای ایران به جنگ است.

سردار غلامپور تاکید کرد: لذا تدبیری که در نظام اسلامی دیده شد این بود که ما در هر حال انتقام این شهدا را خواهیم گرفت اما با تدبیر و عقلانیت و به طوری که رژیم صهیونیستی نتواند به هدف و منظور خود برسد.

فرمانده قرارگاه کربلا در دوران دفاع مقدس خاطرنشان کرد: مطمئن باشید حداقلِ این جنگ این است که دولت فعلی رژیم صهیونیستی حتما سقوط خواهد کرد و این را نزدیکترین و حامیان اصلی این رژیم هم می‌گویند و حداکثرِ آن هم انشاءالله ساقط شدن کل رژیم صهیونیستی است.

وی همچنین تصریح کرد: این را بدانید که رژیم جعلی صهیونیستی، دیگر شکل و شرایط سابق را نه در منطقه و نه در جهان نخواهد داشت و رو به زوال خواهد رفت.

سردار غلامپور در ادامه این گفتگو با بیان اینکه سردار زاهدی از مجاهدینی بود که شهادتش برای ما بسیار دردناک بود، افزود: از طرفی هم خوشحالیم از اینکه او پس از 40 و چند سال مجاهدت و زحمت بخصوص در مقاومت در شرایطی استثنایی به شهادت رسید، در ماه مبارک رمضان، در روز شهادت حضرت علی(ع) و در ساعت اذان و هنگام افطار و به دست شقی ترین دشمن خدا و این سعادتی نیست که نصیب هر کسی شود.

این فرمانده پیشکسوت دفاع مقدس تاکید کرد: سردار زاهدی از افرادی بود که از ابتدای انقلاب و بعد در کردستان و بعد جنگ و بعد جبهه مقاومت، مسئولیتهای مختلفی داشت و این مجاهد فی سیبل الله یک روز در طول عمرش آرام و قرار نداشت.

کد خبر 843006
منبع: تسنیم

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • علی آقائیان یسار IR ۱۱:۵۶ - ۱۴۰۳/۰۱/۲۰
    3 3
    خداوند شهید زاهدی و دوستانش را با پیامبر اکرم ص محشور گرداند و شفاعت آنها شامل حال ما هم بشود. واما صهیونیست ، در آینده ای روشن و واضح جهان شاهد قدرت ایران اسلامی خواهد شد. مخصوصاً آن شیطان زمان اسرائیل خون آشام، مردم ایران بهتر باشد صبور و آرام باشند. در روزهای آینده خواهند دید این صبوری چه برکاتی خواهد داشت. گاهی باید برای پرتاب سنگ عقب رفت و خیز گرفت، نه اینکه چشم بسته پرتابی کردو به فکر عواقب آن نبود. اصل هوشمندی و حرکت صحیح است. وگرنه همین حالا ایران میتواند اسرائیل را شخم بزند. همانطور که عرض کردم، آینده را چگونه دیدن بسیار اهمیت دارد. قطعا احساست و عصبانیت پشیمانی دارد. مردم گاهی میگویند ایران انتقام شهدایمان را نمیگیرد فقط حرف میزند. ازکجا دانستید چنین است، مگرباید همه چیز را ریخت روی دایره و حفاظتی و امنیتی بیخیالش شد. بسیار ضربه های دردناکی اسرائیل از سپاه پاسداران دریافت کرده که فقط ده درصد آن مردم آگاهی دارند. زود قضاوت نکنیم. شک نکنید نیروهای نظامی ما گلوی اسرائیل را فشرده اند با انواع سناریوهای گوناگون، این جان در گلوگاه شیطان است، خواهیم دید آرام و بی سروصدا اسرائیل مات