سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران در خصوص برگزاری جشنواره‌های فجر انقلاب اسلامی اطلاعیه‌ای منتشر کرد.

جشنواره فجر

به گزارش همشهری آنلاین، این اطلاعیه به شرح زیر است:

۱. شهرداری تهران به عنوان رکن اصلی رویدادهای شهر تهران به ویژه در حوزه‌های فرهنگی تعمد بر حمایت از جریان فرهنگی اصیل انقلابی و ایرانی دارد و در تلاش بوده و هست تا زمینه ارتقاء فرهنگ کشور را در تعامل همه جانبه با دیگر متولیان این حوزه فراهم آورد.

۲. معتقدیم این سطح از تعامل شهرداری و دولت در تقویت رویدادهای فرهنگی که متأثر از ارتباطات دو شخصیت فرهنگی_مدیریتی وزیرمحترم فرهنگ و ارشاد اسلامی و شهردار محترم تهران در هیچ دوره‌ای وجود نداشته است.

۳. شهرداری تهران همه ظرفیت‌های خود را در تعامل با دیگر نهادهای فرهنگی کشور قرار می‌دهد تا جشن‌های انقلاب به بهترین نحو برگزار شود.

۴. سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران به عنوان مسئول برگزاری و هماهنگی شهرداری تهران در رویدادهای هنری دهه فجر بر اراده شهرداری تهران بر تعامل با همه نهادهای فرهنگی کشور در برگزاری کامل این جشن‌ها تأکید دارد که در نمونه‌های متعدد مانند جشنواره بین المللی فیلم کوتاه و میزبانی از چهل و دومین دوره جشنواره تئاتر فجر به صورت ملموس مشهود است.

۵. برخی حواشی غیرحرفه‌ای و رسانه‌ای رخ‌داده در روزهای اخیر بر این اراده اثری نخواهد گذاشت و ما وظیفه مراقبت از این سرمایه‌های کشور را بر عهده خود می‌دانیم.

۶. در پایان در خصوص شایعات اخیر پیرامون برگزاری جشنواره فیلم فجر می‌افزاییم شهرداری تهران مانند هر سال و مانند همه رویدادهایی که در سال جاری در همکاری و همراهی کامل با وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی انجام داده است، تمام ظرفیت‌های خود را برای برگزاری هر چه بهتر این رویداد به خدمت گرفته و هماهنگی کاملی با مقامات ارشد وزارتخانه صورت داده است، اما طبیعی است که در مشغله‌های معمول دبیرخانه جشنواره در فرآیند برگزاری، هنوز جمع‌بندی نیازها و نهایی سازی هماهنگی‌ها و اخذ تصمیمات لازم، صورت نگرفته است.

لازم به ذکر است، شهرداری تهران آمادگی دارد که به محض وصول چارچوب نیازها، در سریع‌ترین زمان و در یک جلسه کاری مشترک با عزیزان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و مسئولین دبیرخانه جشنواره فیلم فجر توافق ارائه خدمات را نهایی کند.

کد خبر 826045

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha