وزیر مشاور در امور خارجی دولت امارات با حضور در سفارت ایران در ابوظبی ضمن ابراز همدردی با دولت و مردم ایران به خاطر حادثه تروریستی کرمان، بر آمادگی دولت امارات برای توسعه مناسبات در همه زمینه‌ها با ایران تاکید کرد.

مقام اماراتی در سفارت ایران

به گزارش همشهری‌آنلاین در پی صدور بیانیه وزارت خارجه دولت امارات در محکومیت شدید حادثه تروریستی در شهر کرمان ، "خلیفه شاهین المرر" وزیر مشاور در امور خارجی دولت امارات نیز صبح امروز دوشنبه با حضور در محل سفارت جمهوری اسلامی ایران در ابوظبی، دفتر یادبود شهدای این حادثه تروریستی را امضا کرد.

وزیر مشاور در امور خارجی امارات در دیدار با سفیر ایران، ضمن محکوم کردن این واقعه بعنوان یک اقدام شنیع تروریستی، تاکید کرد که امارات هر اقدام تروریستی که بی‌گناهان را هدف قرار داده و امنیت و ثبات را خدشه دار کند، رد می‌کند.

وی با ابراز همدردی با خانواده قربانیان این حادثه، برای مجروحان آرزوی شفای عاجل کرد.

"شاهین المرر" همچنین با اشاره به روند رو به رشد روابط دوجانبه میان ایران و امارات، آمادگی کشورش را برای توسعه مناسبات در تمام زمینه‌ها با ایران اعلام کرد.

"رضا عامری" سفیر جمهوری اسلامی ایران در امارات عربی متحده نیز در این دیدار ضمن تشکر از ابراز همدردی امارات با جمهوری اسلامی ایران، انجام این گونه اقدامات تروریستی رانشانه ضعف و زبونی دشمنان دانست و بر ضرورت اتحاد و انسجام در برخورد با ترور، خشونت و نقض حقوق بشر و ارزشهای انسانی تاکید کرد.

کد خبر 822696
منبع: تسنیم

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار سیاست‌خارجی

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha