پنجره زمستانی نقل‌وانتقالات در فوتبال اروپا باز شد تا برخی از باشگاه‌ها بزرگ وارد چرخه خرید و فروش بازیکن شوند.

امباپه

به گزارش همشهری‌آنلاین، انتقال پدیده آرژانتینی به منچسترسیتی نهایی شد و کلودیو اِچِوری، هافبک ۱۷ساله ریورپلاته قراردادی ۶ساله با این باشگاه انگلیسی بست. پدیده آرژانتین در جام‌جهانی جوانان تا پایان فصل در ریورپلاته می‌ماند و تابستان به من‌سیتی می‌رود.

شماره۱۰ بارسلونا به گرینوود وعده داده شد. این پیراهن متعلق به آنسو فاتی است که به‌صورت قرضی در برایتون بازی می‌کند (البته بیشتر مصدوم است). تن‌هاخ نمی‌خواهد این بازیکن دوباره به تیمش برگردد و مدیران باشگاه بعد از ختم قرارداد قرضی، می‌خواهند او را بفروشند. در همین شرایط عملکرد گرینوود در ختافه مدیران اتلتیکو را تحت‌تأثیر قرار داده و شاید وینگر انگلیسی از باشگاه دوم پایتخت اسپانیا سردرآورد.

گزینه انتقال بونوچی از یونیون برلین به آاس‌رم منتفی است. هواداران واکنش تندی به این انتقال احتمالی نشان داده‌اند و او را دوست ندارند.

سرهو گیراسی در حال دورشدن از میلان است. روسونری آمادگی پرداخت رقم بند فسخ ۱۷.۵میلیون یورویی قرارداد این بازیکن ۲۷ساله را به باشگاه آلمانی اشتوتگارت ‌دارد اما دستمزد درخواستی او مشکل است. گیراسی که در حال‌حاضر ۳میلیون یورو در فصل دستمزد دریافت می‌کند، ۵میلیون یورو از تیم جدید خود می‌خواهد.

با بازشدن پنجره زمستانی نقل‌وانتقالات، یک بند در قرارداد پائولو دیبالا توسط مدیران رم فراموش شده بوده که فعال شد؛ بند آزادسازی او. دیبالا براساس مفاد این بند می‌تواند به باشگاه‌های خارج از ایتالیا منتقل شود، آن هم با مبلغ ۱۳میلیون یورو.

منچستریونایتد نامه‌ای رسمی برای نمایندگان ویکتور لیندلوف ارسال کرد تا تأیید کند گزینه تمدید قرارداد را فعال کرده‌اند. لیندلوف به‌طور رسمی تا ژوئن۲۰۲۵ با منچستریونایتد قرارداد دارد.

منچستریونایتد تصمیم گرفته بند تمدید قرارداد یک‌ساله رافائل واران را فعال نکند. او از فردا آزاد است با هر باشگاهی که می‌خواهد برای انتقال آزاد تابستانی مذاکره کند. خود بازیکن دوست دارد همین زمستان به رئال‌مادرید برگردد و جای آلابای مصدوم را بگیرد.

انتقال تیون بوچانان مدافع راست ۲۴ساله و کانادایی کلوب بروخه به اینتر، با قراردادی ۴ساله و با مبلغ ۸میلیون یورو قطعی شد.

نقل و انتقالات

پاری‌سن‌ژرمن روزهای آینده با لایوین کورزاوا و هوگو اکیتیکه مدافع و مهاجم فرانسوی خود قطع همکاری خواهد کرد. ناصر الخلیفی اصرار دارد قرارداد امباپه را هم تمدید کند. مادر این بازیکن عصبانی است که چرا روزنامه‌های اسپانیایی برای تحت فشار قراردادن پسرش برای اعلام انتقال آزاد به رئال‌مادرید، اخباری را منتشر کرده‌اند.

منچستریونایتد به‌دلیل مشکلات فیرپلی مالی قصد دارد با بازیکنان تیمش مذاکراتی را برای کاهش دستمزدشان شروع کند. این کار مشابه همان کاری است که خوان لاپورتا در بارسلونا انجام داد تا آنها بتوانند آزادانه‌تر وارد بازار نقل‌وانتقالات شوند.

کد خبر 820970
منبع: روزنامه همشهری

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار فوتبال جهان

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha