دانش‌آموز دختر در مترو به یکبار بیهوش شد. دختر ۱۶ ساله به بیمارستان منتقل شد. حاشیه‌سازی ها شروع شد اما خانواده دختر جوان می گویند که تمام دوربین‌ها را بررسی کرده و موضوع خاصی مشاهده نشده و سر دخترشان بعد از بییهوش شدن با سکوی مترو برخورد کرده است.

بیهوش شدن دختر ۱۶ ساله در مترو

به گزارش همشهری آنلاین، ماجرا از آنجا شروع شد که دختر دانش‌آموز ۱۶ ساله ای ساعت ۷ صبح روز یکشنبه ۹ مهر  با دوستانش در میدان شهدا به قصد عزیمت به مدرسه قرار می‌گذارد. وقتی که با دوستانش وارد قطار می‌شود به یکباره  جلوی در ورودی واگن قطار بی‌هوش می‌شود؛ دوستانش به همراه چند نفر از شهروندان داخل واگن وی را به روی سکو منتقل می‌کنند.

ماجرای بیهوش شدن دختر ۱۶ ساله در مترو | روایت مادر از حادثه و وضعیت دخترش

جزئیات وقوع حادثه از زبان مدیر عامل شرکت بهره برداری مترو

مسعود درستی مدیرعامل شرکت بهره‌برداری مترو تهران و حومه می‌گوید: این خانم به همراه دوستانش به طرف واگن انتهایی می‌روند و بر اساس تصاویر دوربین‌های سکو در لحظه ورود به قطار تعادلش را احتمالا به دلیل افت فشار از دست داده و زمین می‌خورد؛ نصف بدنش در داخل قطار و نصف دیگر در بیرون از قطار بوده دوستانش و سایر مسافرین وی را از قطار خارج می‌کنند.

وی ادامه داد:یک نفر از مسافران که احتمالاً پزشک بوده اقدامات اولیه درمان را آغاز و همزمان هم از اورژانس درخواست کمک می‌کنند اورژانس در صحنه حاضر و پس از اقدامات اولیه این دختر ۱۶ ساله را به بیمارستان منتقل می‌کنند. امیدواریم هر چه زودتر حال این خانم جوان خوب و به آغوش خانواده بازگردد.

ماجرای بیهوش شدن دختر ۱۶ ساله در مترو | روایت مادر از حادثه و وضعیت دخترش

رسانه های بیگانه: در گیری لفظی باعث وقوع حادثه شده/مدیر عامل مترو: فیلم ها موجود و درگیری رخ نداده است

بعد از انتشار این خبر برخی از رسانه‌های بیگانه اعلام کردند که درگیری لفظی بین مسافر و عوامل اجرایی مترو باعث وقوع این حادثه شده است اما درستی مدیرعامل شرکت بهره‌برداری مترو تأکید کرد که فیلم‌های مداربسته از ابتدای ورود این خانم مورد بازنگری قرار گرفته و هیچ درگیری لفظی، فیزیکی با مسافران و یا عوامل اجرایی مترو نداشته است.

مادر دخترجوان: دخترم بیهوش و سرش با لبه سکو برخورد می کند

بر اساس این گزارش، این دختر جوان به یکی از بیمارستان‌های تهران منتقل می‌شود، جریان‌سازی‌هایی صورت گرفت و برخی معتقدند که زد و خورد باعث بروز این حادثه شده است. مادر این دختر جوان می‌گوید، دخترم با دوستانش در مترو قرار داشت و به یکباره دچار افت فشار شده و به زمین می‌خورد، سرش به لبه سکو برخورد می‌کند یکی از دوستانش جلو بوده و دیگری پشت سر؛ بعد از وقوع حادثه دخترم را به بیمارستان منتقل می‌کنند.

ماجرای بیهوش شدن دختر ۱۶ ساله در مترو | روایت مادر از حادثه و وضعیت دخترش

مردم دعا کنید دخترم زود خوب شود

این مادر می‌گوید: تصاویر را دیدم، تمام فیلم‌ها را چک کردم چیز خاصی نبوده است دخترم به یکباره دچار افت فشار شد از مردم می‌خواهم که دعا کنند دخترم هر چه زودتر خوب شود.

پدر دختر دانش آموز: برای ما ثابت شده که این رخداد یک حادثه بوده است

پدر این دختر نوجوان  هم می‌گوید: همه فیلم‌ها را بررسی کردم  برای ما ثابت شده که این رخداد یک حادثه بوده ؛ دخترم بیمار بنود و هیچ دارویی مصرف نمی کند از مردم می خواهم برای سلامتی دخترم دعا کنند.

دختر دایی: حاشیه درست نکنید دعا کنیم که هر چه زودتر اتفاقات خوبی بیفتد

همچنین دختر دایی این دانش آموز که در مترو بیهوش شده می گوید که هر لحظه شاهد حاشیه سازی عجیب و غریب هستیم؛ مطالبی می فرستند که فقط حال خانواده را خراب می‌کنند تمام فیلم‌ها توسط خانواده چک شده است و موردی نبوده است. دعا کنید زودتر خوب شود و سلامتی‌اش بازگردد؛ حاشیه درست نکنید دعا کنیم که هر چه زودتر اتفاقات خوبی بیفتد و این دختر جوان به آغوش خانواده‌اش بازگردد.

ماجرای بیهوش شدن دختر ۱۶ ساله در مترو | روایت مادر از حادثه و وضعیت دخترش

امروز تصاویر جدیدی از این دختر نوجوان در مترو منتشر شد. برخی رسانه های داخلی سعی داشتند که دوباره حاشیه سازی صورت گیرد اما با انتشار این فیلم تیرشان به هدف نخورد.

بر اساس این گزارش، خانواده این دختر جوان تأکید دارند که فیلم‌ها را بررسی کرده‌اند و موضوع خاصی مشاهده نشده و دخترشان به یکباره دچار افت فشار شده و سرش با لبه سکوی مترو برخورد کرده است. دیروز هم برخی اعلام کردند که یکی از خبرنگاران رسانه‌های داخلی برای تهیه گزارش به بیمارستان رفته که دستگیر شده  اما ساعاتی بعد خبر دادند که وی آزاد شده است.

کد خبر 793420
منبع: فارس

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha