مهاجم سابق باشگاه پورتو مخالف فروش مهدی طارمی، ستاره ایرانی این تیم شد.

طارمی

به گزارش همشهری‌آنلاین، مهدی طارمی ستاره تیم ملی کشورمان این روزها با درخشش در ترکیب پورتو مشتریان زیادی پیدا کرده و باشگاه‌های بزرگ اروپا مثل میلانف منچستر یونایتد و اینتر به دنبال ستاره ایرانی هستند.

دومنیگوس مهاجم سابق پورتو در مصاحبه با نشریه «اوجوگو» درباره پیشنهادات رسیده به باشگاه برای جذب ستاره ایرانی گفت: با توجه به ارزش‌هایی که این بازیکن دارد، حفظ طارمی منطقی است، او بهترین مهاجم در باشگاه پورتو است. پورتو حق دارد طارمی را در تیم نگه دارد، مگر اینکه پیشنهادی با ارزش بالاتری دریافت کند.

وی افزود: مهدی طارمی بهترین مهاجم پورتو است و باید او را در ترکیب نگه داریم، حتی با دانستن اینکه قراردادش در ژوئن ۲۰۲۴ به پایان می‌رسد. او مهاجمی است که بهترین عملکرد، بیشترین گل و بیشترین پاس گل را دارد. البته ۱۵ میلیون یورو، بسته به سن طارمی پول زیادی است اما این نیز وجود دارد که برخی از بازیکنان بعد از ۳۰ سالگی دوران شکوفایی دارند.

اسطوره پورتو ادامه داد: فران ناوارو که در این فصل جذب شده، ویژگی‌های خوبی دارد اما به نظر دومینگوس پاسینسیا، جایگزین خوبی برای ستاره ایرانی نیست. فران ناوارو می‌تواند چیزی را ارائه دهد که برخی نتوانستند.

کد خبر 774445
منبع: فارس

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار فوتبال ايران

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha