سرخابی‌های پایتخت برای جذب گلر ملی‌پوش هوادار رقابت جالبی را در پیش دارند.

گلر

به گزارش همشهری آنلاین، بیست و سومین دوره رقابت های لیگ برتر در حالی از دوازدهم مرداد ماه آغاز خواهد شد که رقابت های نقل و انتقالاتی بین تیم های مدعی قهرمانی در پنجره تابستانی در بالاترین سطح ممکن برقرار است.

پس از دوئل مستقیم استقلال و پرسپولیس بر سر علیرضا بیرانوند به عنوان گلر شماره یک تیم ملی که در نهایت با ماندگاری این دروازه‌بان در جمع سرخپوشان به پایان رسید، حالا دو غول فوتبال پایتخت برای جذب گلر شماره یک تیم امید وارد رقابت شدند و محمدرضا خالدآبادی این روزها اولویت نخست سرخابی‌ها برای خرید برای خط دروازه است.

دروازه‌بانی که درخشش فصل گذشته‌اش در لباس هوادار او را به سنگربان شماره یک تیم المپیک هم تبدیل کرده، حالا یک دربی نقل و انتقالاتی را رقم زده که به نظر پیروزی در آن در گرو تمکن مالی بیشتر است.

باشگاه هوادار که با جذب علیرضا حقیقی از نساجی تکلیف دروازه خود را روشن کرده و تصمیمش برای فروش این گلر جوان قطعی است، صدور رضایت‌نامه خالدآبادی را منوط به دریافت رقم ۱۱ میلیاردی کرده است.

مبلغی که دو تیم استقلال و پرسپولیس شرایط متفاوتی برای پرداخت آن دارند.

باشگاه پرسپولیس آخرین بار حاضر به پرداخت رقم هشت میلیاردی برای رضایت نامه گلر تیم امید شده که طبیعتا مورد قبول باشگاه هوادار واقع نشده است.

یک مقام آگاه در این باشگاه تهرانی اعلام کرده با توجه به اینکه تجربه ثابت کرده پرسپولیسی‌ها نسبت به پرداخت مبالغ رضایت‌نامه چندان خوش‌قول نیستند، بررسی پیشنهاد استقلال را نیز در دستور کار خود قرار داده اند.

آبی‌ها در اعلام شرایط پرداختی به باشگاه هوادار حاضر به پرداخت مبلغ ۱۰ میلیارد تومان به صورت یکجا در قالب یک چک به تاریخ آبان ماه شده‌اند که با درخواست مهلت برای بررسی از سوی مالکان هوادار مواجه شده است.

هوادار در پیشنهادی به باشگاه پرسپولیس اعلام کرده حاضر است دو فقره چک پنج و نیم میلیارد تومانی در دو زمان مختلف را به عنوان مبلغ رضایت نامه از این باشگاه دریافت کند که در حال بررسی از سوی سران پرسپولیس است.

علاقه پرسپولیسی‌ها به جذب این دروازه‌بان ناشی از سن مناسب خالدآبادی و پر نشدن سهمیه بازیکنان بزرگسال این تیم است. چه اینکه با حضور بیرانوند درون دروازه پرسپولیس طبیعتا فرصت بازی برای گلر دوم پرسپولیس در طول فصل جز در موارد ضروری پیش نخواهد آمد و با جذب این گلر جوان، آن از بروز حواشی بعدی نیز در امان خواهند بود.

در طرف دیگر آبی‌های تهران که با پایان قرارداد حسینی به دنبال جذب گلری جدید هستند، امیدوارند با خرید خالدآبادی عمق اسکواد خود در این پست را افزایش داده و خیالشان از بابت داشتن یک گلر آینده‌دار راحت شود.

در نهایت باید منتظر ماند و دید دوئل سرخابی های تهران بر سر دروازه‌بان تیم امید ایران به سود کدام یک از دو غول پایتخت به پایان خواهد رسید.

کد خبر 773338
منبع: ورزش سه

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار فوتبال ايران

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha