رضا درویش می‌گوید دلش نمی‌خواهد با قرارداد بیشتر از سقف بستن با یک بازیکن در حق دیگر نفرات اجحاف کند.

رضا درویش

به گزارش همشهری آنلاین، خروج عجیب رضا درویش از جلسه روز گذشته پرسپولیس حسابی خبرساز شد اما او امروز رویه متفاوتی را پیش گرفت و در حالی که میان هواداران محاصره شده بود پاسخگوی آنها در زمینه‌های مختلف بود.

بیرانوند سرمایه است ولی بدی‌هایش را نمی‌پوشانیم

بیرانوند واقعا یک سرمایه‌ای است و حالا تحت یک جو و هوایی که برایش درست کرده‌اند این تصمیم را گرفته و ما نباید سرمایه‌های‌مان را دور بریزیم. نباید یادمان برود که ایشان برای ما افتخار آورده اما نباید حرکت بدش را هم بپوشانیم. هرچیزی جای خودش ولی شما یقین بدان که پرسپولیس همیشه پرسپولیس می‌ماند. این چرخ بدون اینکه چیزی جلودارش باشد به کارش ادامه می‌دهد.

نمی‌خواهم در حق دیگر بازیکنان اجحاف کنم

ما امسال در لیگ قهرمانان هستیم و نباید با جو و سر و صدا بگوییم چرا این نمی‌آید و آن را نمی‌گیرید. شما شک نکنید که هیچکس اندازه ما دلش برای پرسپولیس نمی‌سوزد. ما امسال تصمیم داریم ثابت کنیم اگر تیم‌های آسیایی بازیکنان ۲۰۰، ۳۰۰ میلیون یورویی می‌گیرد ما تسلیم نمی‌شویم. باید همراه باشیم که تیم یکی شود. اگر می‌گویید فلان بازیکن بیاید و من می‌گویم می‌خواهم سقف را رعایت کنم به این خاطر است که نمی‌خواهم به دیگر بازیکنان اجحاف کنم. ما دنبال بازیکنان خوبی هستیم.

هرکس سازمان لیگ برود می‌تواند فسخ کند

بیرانوند جایی نمی‌تواند برود. ما یا باید بر اساس قانون حرف بزنیم یا احساس. قانون برای فرد یک ابعادی را قائل شده است. ما در طی فصل بالای ۹۰درصد پرداختی داشتیم ولی هرکس برود سازمان لیگ به او فسخش را می‌دهند و تبعاتش به عهده بازیکن است. سازمان لیگ نامه به باشگاه می‌دهد و باشگاه مدارکش را همراه با قرارداد می‌دهد و طبق قراردادها هیچ بندی وجود ندارد که در کمیته تعیین وضعیت حق را به بازیکن بدهد.

من گفتم با امیدها هم شده تمرین شروع شود

من دو ساعت آخر جلسه حالم خراب بود و بیمارستان رفتم. آقا یحیی نقطه نظراتی داشتند ولی من نظرم این بود که تمرینات را شروع کنیم. ایشان می‌گفت شاید جالب نباشد تمرینات را با نفرات کم شروع کنیم ولی من گفتم عیبی ندارد و امیدهای‌مان هستند. ما باید افکارمان سوی این برود که ما پرسپولیس خوب را کِی می‌بینیم نه اینکه یک بازیکن چرا نیامد.

نمی‌توانیم ۲۵ کاپیتان را روی نیمکت بنشانیم!

آقای باقری قرارداد ندارد. تا پارسال آقای حسینی نمی‌توانست روی نیمکت بنشیند ولی امسال با توجه به اینکه ایشان کارت مربیگری دارد نظر این بود که از ایشان استفاده کنیم و از آقای باقری جای دیگر استفاده شود. اگر ما بنا باشد که همه کاپیتان‌های بازنشسته‌مان را روی نیمکت بیاوریم، مثلا همین فصل که تمام شود دو تا از کاپیتان‌های‌مان بازنشسته می‌شوند و باید ۲۵ بازیکن داشته باشیم!

کد خبر 771574
منبع: ورزش سه

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار فوتبال ايران

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha