رئیس شورای اطلاع رسانی دولت در رشته توییتی از آخرین اقدام گشت ارشاد مدیران و برکناری رئیس یکی از شعب تامین اجتماعی در تهران در این راستا خبر داد.

سپهر خلجی

به گزارش همشهری آنلاین، سپهر خلجی رئیس شورای اطلاع‌رسانی دولت توضیحاتی درباره تازه‌ترین اقدام گشت ارشاد مدیران در راستای رسیدگی به گزارش‌های مردمی و ابراز نارضایتی نسبت به عملکرد یکی از شعب تأمین اجتماعی تهران ارائه کرد.

بر اساس این گزارش، وی در حساب کاربری خود در توئیتر با انتشار رشته توییتی با عنوان «گشت ارشاد مدیران» نوشت: «در پی برخی گزارش‌های مردمی و ابراز نارضایتی نسبت به عملکرد یکی از شعب تأمین اجتماعی تهران، تیم بازرسی ویژه دفتر رئیس جمهور در قالب «گشت ارشاد مدیران» به‌صورت سرزده در این شعبه حضور یافت. بازرسان در پایان این بازدید با توجه به میزان نارضایتی‌ها، رئیس شعبه را به‌دلیل ‏ضعف مدیریت و اهمال در انجام تکالیف از مسئولیت برکنار کردند.

گشت ارشاد مدیران که گزارش‌های مردمی از نارسایی‌های مدیریتی را در دستور بازرسی قرار می‌دهد مدتهاست مأموریت خود را با دستور ویژه رئیس جمهوری آغاز کرده است.

‏امید است با همکاری رسانه‌ها بویژه رسانه ملی برخی از این بازرسی‌ها و اقدامات صورت گرفته جهت اطلاع عموم منتشر شود.»

کد خبر 747966
منبع: مهر

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار دولت

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 3
 • نظرات در صف انتشار: 1
 • نظرات غیرقابل انتشار: 3
 • هادی IR ۲۰:۴۹ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۰
  2 5
  دمتون گرم
  • IR ۲۱:۱۸ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۰
   4 1
   پس از یاران کهف هستید و خبری دقیق از بازیهای زرگری ندارید. اقا به یاران سلام برسانید. التماس دعا اگر مجدد به خواب رفتید.
 • منوچهرسپهر IR ۲۲:۲۵ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۰
  5 1
  متاسفم که دولت صندوق تامین اجتماعی را خالی کرده واکنون دنبال رضایت مراجعین وشرکای اجتماعیست.تا کی شمابااین روشهای منسوخ میخواهیدبه مردم دروغ بگید.اگرهدفتان رضایت مردم وشرکای اجتماعی صندوق تامین اجتماعیست ،بدهی خودرا به روزکرده وتعهدات لیجا ایجادنکنید. بازنشسته صندوق863