درست از لحظه تولد تا زمانی که اولین قدم‌ها را به سمت آینده برمی‌دارید، چشم هایی عاشق و فداکار قدم‌های شما را بدرقه می‌کند.

image-20230130170124-1.jpeg

در روز پدر، زمان آن می‌رسد که با انتخاب گل برای روز پدر، تمام عشق پنهان خود را ابراز کنید. البته این روز با شکوه، روز تمام مردان این سرزمین است. پس با انتخاب گل برای روز مرد از میان گل‌های مناسب می‌توانید قلب هر انسانی را به تپش درآورید. در ادامه این مطلب با 11 گل روز پدر آشنا می‌شوید که می‌توانید از میان آن‌ها گل مناسب را انتخاب و تقدیم کنید.

ایده برای هدیه روز پدر

پدر، هدیه‌ای بسیار ارزشمند است تا روز و شب‌های سخت را پشت سربگذاریم. در تمام سردرگمی‌ها و گرفتاری‌های روزمره، پدر همچون یک قطب نما است که درست زمانی که همه چیز گمراه کننده است، مسیر درست را به ما نشان می‌دهد. پدر همانند یک لباس ضدگلوله است، که از فرزندان خود در برابر تمام ضربه‌هایی که از طبیعت به آن وارد می‌شود محافظت می‌کند.

به پاس تمام سختی‌هایی که پدران برای دم و بازدم ما کشیده اند، باید قدردان باشیم و قدمی برای جبران برداریم. گل برای روز پدر، می‌تواند انتخابی شادی‌بخش باشد. پس از میان گل‌های مناسب هدیه برای مرد، گلی زیبا را انتخاب کنید و هدیه دهید.

کیفیت، اصلی فراموش نشدنی در خرید گل است؛ به همین دلیل بهتر است، گل یا هدیه مد نظر خود را در گل‌فروشی آنلاین vipshop.flowers مشاهده کنید و از قیمت باکس گل مردانه مطلع شوید و سپس اقدام به خرید کنید. همچنین تهیه باکس، دسته یا سبد گل برای روز پدر، نیازمند یک کیفیت مثال زدنی است تا هدیه شما ارزنده و خاص باشد.

 1. ارکیده؛ گلی از سرزمین عشق

همه آدم‌ها به این گل زیبا و سرشار از احساسات، علاقه‌مند هستند. انتخاب این گل برای روز پدر، هدیه‌ای سرشار از عشق و احساس است.

ارکیده رنگ‌های متفاوتی دارد که هر رنگ از این گیاه نماد و احساس خاصی را می‌تواند در این روز باشکوه منتقل کند. به عنوان مثال؛

 • ارکیده قرمز: نماد عشق و دوست داشتن است.
 • ارکیده صورتی: نشان دهنده احترام بی‌نهایت شما در این روز پربرکت است.
 • ارکیده صورتی: محبت واقعی را نشان می‌دهد.

ارکیده همانطور که می‌دانید گلی اشرافی است، که می‌توانید آن را به عنوان گلدانی پر از احساس یا باکس گل لاکچری برای روز پدر  هدیه دهید.

 1. رز قرمز؛ هدیه‌ای برای یک عشق واقعی

اگر برگردیم به سال‌ها قبل، روزی که به دنیا آمدید، پدر اولین کسی بود که از میان شیشه‌ها، تصویر زیبای شما را تماشا کرد و عشقی بی‌کرانش را نثار شما کرد.

حالا درست در روز پدر زمان آن رسیده که با شاخه ی گلی از عشق، این روز مقدس را جشن بگیرید. البته خالی از لطف نیست که بدانید، گل رز قرمز یک نماد جهانی برای روز پدر است به همین دلیل، این گل برای روز مرد، بسیار مناسب است.

معرفی 11 تا از پرطرفدارترین گل‌ها برای روز پدر

عکس گل برای تبریک روز مرد، آن هم گل رز که با عصاره عشق و علاقه است

 1. آنتوریوم؛  گل های مناسب روز پدر با طعم عشق و محبت

آنتوریوم را می‌توانید به صورت شاخه بریده یا گلدانی برای روز پدر به ارمغان ببرید.

 اما قبل از خرید بهتر است به این نکته دقت داشته باشید، که علاقه پدر شما به کدام جهت گرایش دارد، دسته گل برای روز مرد یا گلدانی از آنتوریوم های سرخ و دلربا؟

انتخاب کمی سخت است، اما نتیجه کار شیرین و دلچسب است. البته آنتوریوم شاخه بریده، طول عمر زیادی دارد و مدت‌ها عشق را در خانه تزریق می‌کند.

 1. آفتابرگردان؛ انعکاسی از خورشید روی زمین

گل برای روز پدر، اگر آفتابگردان باشد، هدیه‌ای بی‌نظیر و پر از احساس است. ممکن است این باور اشتباه در میان بسیاری از افراد جا افتاده باشد که گل شاخه بریده انتخابی مناسب و خوشحال کننده نیست.

اما تنها کافی است یک مرتبه امتحانش کنید، تا ذوق درون چشم‌های پدران، چراغ تاریک هر خانه‌ای را روشن کند.

گل آفتابرگردان نماد و معانی مختلفی دارد که در ادامه می‌توانید آن را مطالعه کنید:

 • شادی
 • احترام
 • ستایش
 • گرما
 • مهر و محبت

تمام این احساس خوب را به همراه باکس گل پدر، هدیه دهید تا این عشق در جریان بماند.

 1. داوودی؛ گلی وفادار با پیشینه‌ای کهن

گل داوودی انتخابی زیبا است، این هدیه برای مردها خاطره‌ای فراموش نشدنی است و احساسی از عشق را در زندگی انسان جاری می‌کند.

گل داوودی، نماد های بسیاری دارد، از جمله؛ عشق، صمیمیت، خلوص و ... . باکس گل مردانه پر از گل‌های داوودی دل هر فردی را از این همه زیبایی به لرزه می‌اندازد.

 1. ژربرا؛ هدیه ای خاص برای روز مرد

دسته‌ گلی را تصور کنید پر از گل ژربرا است. زیبایی، رنگ و عطر خوش اش هر چشمی را به آن خیره می‌کند. یکی از دلایل محبوبیت این گیاه، عمر طولانی است.

گونه شاخه بریده این گیاه به علت عمر طولانی و ماندگاری بسیار زیادی که دارد، انتخاب مناسبی برای هدیه دادن است.

همچنین یکی از نمادهای گل ژربرا، معصومیت و پاکی در خانواده است. به همین دلیل این گل برای روز پدر، بسیار کاربردی است.

 1. بابونه؛ دسته گل برای پدر با عطر عشق

بابونه نمادهای بسیار زیادی دارد و برای تبریک روز پدر از طرف دختر یا پسر مناسب است. یکی از نمادهای این گل زیبا، قدردانی به علت تحمل سختی‌ها است. درواقع با خرید و هدیه دادن این گل زیبا، در روز پدر، خاطره‌ای خوش را در سینه ثبت می‌کنید.

 1. اسپاتی فیلوم؛ سوسن صلح کادو روز مرد

این گل زیبا، نگهداری سختی ندارد به همین علت می‌تواند گزینه خوبی برای گل روز پدر باشد. در زمینه نگهداری این گیاه نگران نباشید، محیطی چون؛ خانه، محل کار، اتاق خواب و ... برای نگهداری از این گل زیبا بسیار مناسب است.

همچنین گل اسپاتی فیلوم، نماد صلح، آرامش، امید و ... است. به همین دلیل برای کادو روز پدر این گیاه بسیار مفید و کاربردی است.

 1. ساکولنت ها؛ گیاهی استوار همانند پدران جسور

ساکولنت ها، گیاهانی استوار و محکم هستند، درواقع ساکولنت گیاهی نامیرا است که بسیار مقاومت بالایی دارد. این گیاه برای پدرانی که مشغله ی کاری بسیار زیادی دارند مناسب است، زیرا نگهداری بسیار آسانی دارد و نیاز به مراقبت 24 ساعته ندارد.

این گیاه نمادهای مختنلفی دارد که در ادامه می‌توانید آن را مطالعه کنید:

 • ثروت
 • شانس
 • وفاداری
 • مقاومت

این گل برای قدردانی روز پدر بسیار مناسب و کاربردی است؛ به همین دلیل این گیاه را در لیست گزینه‌های خود قرار دهید.

 1. تراریوم؛ گیاهی پر از اعجاب

تراریوم، گیاهی زیبا و پر از اسرار رازآلود است. این گیاه جنگل را در ابعاد کوچکتری روی میز کار یا در خانه به تصویر می‌کشد. با هدیه دادن این گل برای روز پدر، درواقع شما گوشه‌ای از طبیعت را برای او خریده‌اید.

نکته مهم دیگری که در مورد این گیاه وجود دارد، نگهداری آسان است؛ به همین دلیل اگر مخاطب شما فردی پر مشغله یا دائم در سفر است، حتما تراریوم را برای هدیه دادن انتخاب کنید.

 1. مرغ بهشتی؛ گل‌هایی با شکوفه‌های رنگارنگ

سبد گل برای تبریک روز پدر، اگر پر از گل‌های مرغ بهشتی باشد، بسیار جذاب و لاکچری است. گل برای پدر، با استفاده از این گیاه حس و حالی تماشایی هدیه می‌دهد.

گل پرنده بهشتی، شبیه به پرنده‌ای آزاد و رها است که بسیار حس و حال خوبی را به دیگران هدیه می‌دهد. یکی از نمادهای این گل زیبا، شادی و بهشت است که می‌تواند هدیه‌ای ارزنده و ارزشمند برای پدران پر عشق و محبت باشد.

معرفی 11 تا از پرطرفدارترین گل‌ها برای روز پدر

گل استرلیتزیا، بسیار لاکچری و خاص است

جمع‌بندی

گل برای روز پدر، لبخند را بر لبان و شوق را در قلب او تازه می‌کند. اما بهتر است برای خرید و انتخاب گل روز پدر عجله نکنید و از میان طرح‌ و نقش‌های مختلف گونه‌ای را انتخاب کنید که نماد و معنای خوبی داشته باشد و هم احساس و حس شما را بتواند منتقل کند. با مراجعه به گل فروشی  vipshop.flowers می‌توانید انواع گل های مناسب روز پدر را مشاهده و از بین آن‌ها گل مورد نظر خود را خریداری کنید.

کد خبر 738544

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha