دو اسب نر در یک منطقه زیبای کوهستانی و لبه پرتگاه به شدت با یکدیگر درگیر شدند. اینجا چیزی شبیه یک پیاده روی چشم نواز در کوهستان نیست.

به خصوص زمانی که درختان زیبایی در مسیر قرار دارند. اما وقتی لبه صخره‌ای وجود دارد کمی ترسناک می‌شود؛ و آنگاه که راه تو باریک است و وقتی سوار اسبی و شاید به خصوص زمانی که دو اسب نر تصمیم می‌گیرند درست در مقابل شما مبارزه کنند.

اسب‌ها موجودات باشکوهی هستند که به خاطر هوش و ملایمت خود شناخته می‌شوند. با این حال، وقتی دو اسب نر وجود دارد و یکی نیاز به تسلط دارد، مبارزه بین آن‌ها غیرعادی نیست.

با این حال، این مکان مناسبی برای مبارزه اسب‌ها نیست. این ویدئو از منظر مرد سوار بر اسب شروع می‌شود. او پشت صف طولانی اسب‌های دیگر دنبال می‌شود. می‌توانید گروهی از آن‌ها را در جلوتر در مسیر مشاهده کنید.

درست در مقابل او دو اسب نر قرار دارند که در اواسط مبارزه هستند. آن‌ها سر به سر هستند و در مسیری باریک، بسیار نزدیک به لبه پرتگاه قرار دارند.

آن‌ها از سر خود برای ضربه زدن به یکدیگر استفاده می‌کنند و به دور خود می‌چرخند تا همدیگر را لگد بزنند. در یک نقطه به نظر می‌رسد که یکی از اسب‌های نر پشت دیگری را گاز می‌گیرد.

برای حدود یک ثانیه، به نظر می‌رسد که آن‌ها می‌خواهند مسیر را ادامه دهند، اما اسب جلویی می‌چرخد. دوباره مرد بر سر آن‌ها فریاد می‌زند و هر دو برای چند ثانیه به حرکت ادامه می‌دهند.

اسب جلویی دوباره می‌چرخد و باز هم درگیر شدند. در پایان ویدئو، دو اسب از یکدیگر جدا شده و به بقیه گله پیوستند.

کد خبر 730614

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار ویدئو

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha