رئیس فدراسیون فوتبال گفت: مشکل احتمال محرومیت از حضور در لیگ قهرمانان آسیا متوجه تمام تیم‌های ایرانی است‌.

تاج

یه گزارش همشهری آنلاین مهدی تاج درمورد روند صدور مجوز حرفه ای برای باشگاه های کشورمان اظهار داشت: در سال گذشته و پس از اینکه کمیته صدور مجوز ایران، مجوز باشگاه‌های پرسپولیس و استقلال را برای حضور در لیگ قهرمانان تایید کرد، کنفدراسیون فوتبال آسیا، مجوز این ۲ باشگاه را باطل و آنها را از حضور در لیگ قهرمانان آسیا محروم کرد.

وی ادامه داد: یاد آوری می‌کنم این نگرانی تنها متوجه پرسپولیس نبوده و اگر نامی از این باشگاه برده شده به صورت مصداقی بوده و مشکل محرومیت از مسابقات ، متوجه تمامی باشگاه های لیگ برتر و نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا است .

رئیس فدراسیون فوتبال خاطرنشان کرد: فدراسیون فوتبال، موضوع تعلیق و مشکلات مجوز ایران را به حال خود رها نکرده و بنده و تیم جدید پس از انتخابات و استقرار در فدراسیون فوتبال، بلافاصله با دپارتمان مجوز دهی ایران جلسه ای داشته و روند پیشرفت امور و وضعیت موجود ایران را بررسی کردیم . پس از آن طی یک نامه رسمی ، از کارگروه مجوز حرفه‌ای AFC خواستیم که موارد باقی مانده برای رفع تعلیق را با جزئیات بیشتر به ما اعلام کند که در این خصوص نسبت به برطرف کردن آنها اقدامات آتی صورت گیرد .

تاج عنوان کرد: همچنین خواستار برگزاری دوره آموزشی مربوطه در اولین فرصت برای تمامی باشگاه ها با تدریس شخص رئیس مجوز دهی AFC از کنفدراسیون شده ایم. همانطور که در سخنانم اشاره کردم، من از شیخ سلمان خواستم وقت بدهد که با او جلسه بگذارم. البته سخت است که در این شرایط و از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا ، قولی به علاقه مندان فوتبال بدهیم . اما تمام تلاش خود را می‌کنم تا شاید بتوانم آرامش را به صدور مجوز حرفه‌ای ایران برگردانم.

وی اضافه کرد: از همین طریق از تمامی مدیران عامل باشگاه ها درخواست می کنم که توجه ویژه ای به این امر داشته باشند و با توجه به اتفاقات افتاده در سال گذشته، از همین حالا اقدامات جدی لازم در رابطه با پروسه دریافت مجوز بویژه در معیارهای حقوقی و مالی را مبذول نمایند.

رئیس فدراسیون فوتبال در گفت و گو با سایت این فدراسیون تصریح کرد: یاد آوری می‌کنم هیچ کاری را نباید به روزهای آخر موکول کرده و شروع کار حتی امروز هم دیر است .

کد خبر 704461

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار فوتبال ايران

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha