فرمانده نیروی دریایی سپاه با نتیجه بخش خواندن تعامل هم افزا و حمایت از شرکت های دانش بنیان داخلی گفت : نیروی دریایی سپاه مسیر طراحی، ساخت و تولید بومی تجهیزات دفاعی را با مشارکت شرکت های دانش بنیان با قوت ادامه داده و تا پایان سال ، چند مرحله الحاق تجهیزات دفاعی دریا پایه بصورت چشمگیر خواهیم داشت.

سردار تنگسیری

به گزارش همشهری‌آنلاین به نقل از سپاه نیوز؛سردار تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه  در بازدید از مرکز تخصصی بازسازی شناوری شهید محلاتی ، مراحل طراحی، ساخت ، بهینه سازی  و تولید بومی ملزومات و تجهیزات دریایی را ستود.

سردار تنگسیری در این بازدید از مجاهدان عرصه تلاش و کار جهادی در کارگاه‌های  فنی مهندسی این مرکز که بصورت شبانه روزی و در گرمای بالای محیط، بصورت جهادی و خستگی ناپذیر ، تلاش می کنند تا چرخه های اقتصادی نظام اسلامی به حرکت رو به رشد خود ادامه دهد، تقدیر و تشکر کرد.

فرمانده نیروی دریایی سپاه از اقدامات انجام شده در راستای بومی سازی، دانش افزایی، ارتقاء سطح کیفی  و بهینه سازی ساخت و تولید با کیفیت تجهیزات تخصصی دریایی در این مرکز قدردانی کرد.

سردار تنگسیری در جمع کارکنان این مرکز با ابلاغ سلام  مقام معظم رهبری به آنان ، افزود: همانگونه که امسال از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی بعنوان سال " تولید دانش بنیان و اشتغال آفرین " تعیین شده ، باید بیشتر از گذشته با حمایت و پشتیبانی از شرکت های دانش بنیان ،موجبات ترقی و پیشرفت تولیدات بومی و ارتقای سطح کیفی تجهیزات و سازه های  دفاعی گام برداریم.

فرمانده نیروی دریایی سپاه گفت: نیروی دریایی سپاه از سنوات گذشته با توکل بر خداوند متعال و توجه به دانش کیفی دانشمندان جوان انقلابی و متعهد کشورمان  و استفاده از توانمندی آنان، موفق شده بخشی از تجهیزات دفاعی خود را از دستاوردهای آنان استفاده کند.

دریادار پاسدار تنگسیری تاکید کرد: در زمانی که تحریم های ظالمانه علیه ملت ما شدت یافت، ما در نیروی دریایی سپاه با حمایت و استفاده از  توانمندی همین شرکت های دانش بنیان، با توکل بر خداوند متعال ، توانستیم تحریم ها را در حوزه دفاعی خنثی نماییم و موفق شدیم تجهیزات دفاعی مورد نیاز خود را تامین کنیم.

سردار تنگسیری با نتیجه بخش خواندن تعامل هم افزا و حمایت از شرکت های دانش بنیان داخلی تصریح کرد: ما امسال هم با توجه به فرمایش رهبر معظم انقلاب اسلامی، با قوت در نیروی دریایی سپاه مسیر طراحی، ساخت و تولید بومی تجهیزات دفاعی را با مشارکت شرکت های دانش بنیان ادامه می‌دهیم و با توکل خداوند متعال تا پایان سال، چند مرحله الحاق  تجهیزات دفاعی دریا پایه بصورت چشمگیر خواهیم داشت.

کد خبر 690210
منبع: فارس

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار دفاع-امنیت

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha