قائم مقام رئیس سازمان صداوسیما گفت: بعد از فوت شجریان دوستان سلبریتی استوری زده بودند که بزرگترین سوگ اجتماعی در ایران بعد از مرگ دکتر مصدق. به دوستان گفتم بایستی سیمرغ بلورین گنجاندن چند دروغ را به این آقا تقدیم کنیم.آنجا بود که متوجه این مهم شدم که ما با جریان خشن سانسور مواجه هستیم.

وحید جلیلی

به گزارش همشهری آنلاین، وحید جلیلی قائم مقام رئیس سازمان صداوسیما در نخستین جشنواره رادیویی پژواک گفت: هنرمند با نگاه زیبای خود می تواند زیبایی ها را حتی در دل سنگ، کشف کند. البته در این بین نگاه های دیگری هم هست که نه تنها زیبایی ها را نمی نوازد بلکه به انکار آن نیز بر می خیزد.

وی به صورت واگویه و درد دل با همکاران سازمانی خودش ادامه داد: بعد از فوت آقای شجریان دوستان سلبریتی استوری زده بودند که بزرگترین سوگ اجتماعی در ایران بعد از مرگ دکتر مصدق. به دوستان گفتم بایستی سیمرغ بلورین گنجاندن چند دروغ را به این آقا تقدیم کنیم. مگر این ها تشییع ۷۲ تن شهید هفت تیر را ندیدند؟ همدلی مردم را در شهادت شهید رجایی ندیدند؟ زیبایی و شکوه تشییع حضرت امام خمینی (قدس سره) و حاج قاسم را ندیدند؟ آنجا بود که متوجه این مهم شدم که ما با جریان خشن سانسور مواجه هستیم. 

وی افزود: همیشه در ۲۲ بهمن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی اخبار معطوف بود به تصویر کشیدن چند خیابان اصلی در پایتخت اما امسال در سالروز پاسداشت پیروزی انقلاب اسلامی، اخبار ساعت ۱۴ از روستاها شروع شد. در واقع ایران به چند خیابان در پایتخت خلاصه نمی شود.

جلیلی ادامه داد: مقام معظم رهبری فرمودند که ما در بزرگ ترین جنگ نرم هستیم .معتقدم شماها سربازان این میدان هستید، میدانی که در آن خصم، ظالمانه ترین رفتارها را برای خودش مباح می داند. این ماییم و این میدان و چیزی برای پیروزی در آن کم نداریم.

وی تاکید کرد: ما دو راه در پیش داریم یک سری امتیاز و مشکلات داریم. با تمام داشته‌ها و نداشته‌هایمان بایستی در جنگ نرمی که دشمن طراحی کرده پیروز میدان باشیم و بر مشکلاتمان غلبه کنیم.

کد خبر 678545
منبع: ایرنا

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار رادیو و تلویزیون

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 2
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 7
 • ایرانی IR ۱۳:۲۸ - ۱۴۰۱/۰۳/۰۳
  28 2
  عزیز دل برادر از قدیم گفتن حقیقت تلخه شجریان تو ذهن و قلب و روح مردم اصیل ایرانه .
 • حسن IR ۱۷:۳۱ - ۱۴۰۱/۰۳/۰۳
  2 0
  بگو استاد شجریان تا زبونت عادت کنه