مدیر آموزش و پرورش ناحیه چهار کرج با تائید استعفای خود اعلام کرد: به خاطر تکریم جایگاه معلم و به نشانه حمایت از معلم هتک حرمت شده یک مدرسه این ناحیه از سمت خود استعفا دادم.

سیلی زدن به مدیر مدرسه

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایرنا، مراد مالمیر گفت: در حمایت از همکار فرهنگی خود که توسط همسایه مدرسه مورد بی حرمتی قرار گرفت از سمت خود استعفا دادم.

وی ادامه داد: متن استعفا را  شخصا به مدیر کل آموزش  و پرورش استان البرز تحویل داده ام.

مالمیر بیان داشت: معلم جایگاه بالایی دارد و نباید اجازه دهیم حرمتش خدشه دار شود. برای پیشگیری از تکرار رفتار ناشایست با معلم ضرورت دارد همه حمایت کنیم تا دیگر شاهد جسارت به معلم در جامعه نباشیم.

متن استعفای مدیر آموزش و پرورش ناحیه چهار کرج در فضای مجازی انتشار یافته است.

علی حجر گشت مدیر کل آموزش و پرورش البرز نیز در این زمینه گفت که به دلیل حضور در شهرستان ساوجبلاغ هنوز متن استعفای مدیر آموزش و پرورش ناحیه چهار کرج را مطالعه نکرده است.

وی افزود: فردا موضوع استعفای مدیر آموزش و پرورش ناحیه چهار کرج مطالعه و مورد بررسی قرار می گیرد و در مورد آن تصمیم گیری خواهد شد.

فریدون گودرزی معاون دبستان شیخ فضل الله نوری آموزش و پرورش ناحیه چهار کرج، هفته جاری توسط یکی از همسایگان مدرسه مورد بی حرمتی قرار گرفت که بلافاصله فرد ضارب از این معاون مدرسه و جامعه معلمان و فرهنگیان کشور عذرخواهی کرد.

یوسف نوری وزیر آموزش و پرورش در تماس تلفنی با این فرهنگی هتک حرمت شده البرزی از وی دلجویی کرد ضمن آنکه آموزش و پرورش استان البرز از این فرهنگی تجلیل و دلجویی به عمل آورد.

این فرهنگی هتک حرمت شده البرزی در اقدامی شایسته از حق خود گذشت کرد اما گفته می شود موضوع به علت جنبه عمومی جرم در دست بررسی قضایی قرار دارد.

کد خبر 676104

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 2
 • نظرات در صف انتشار: 8
 • نظرات غیرقابل انتشار: 1
 • IR ۱۷:۲۳ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۳
  11 3
  اگه رضایت هم داده باشه ۶ماه باید زندان باشه بی حرمتی به تمام معلمان جهان کرده این باید مجازات بشه
 • SOS IR ۱۹:۵۲ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۳
  13 7
  چه عجب نمردیم و دیدیم که یه بارهم که شده حق را به معلم دادند.احتمالا معجزه در راه است

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار