کاپیتان پرسپولیس می گوید امسال دست های پشت پرده نمی‌گذارد این تیم قهرمان شود.

سید جلال حسینی

به گزارش همشهری‌آنلاین سید جلال حسینی  درباره ارزیابی‌اش از پرسپولیس در سال ۱۴۰۰، به ایسنا گفت: هر سال چندین بازیکن از جمع ما جدا می‌شوند و بر خلاف برخی تیم‌ها نمی‌توانیم بازیکن بگیریم. ما نتوانستیم بازیکن خارجی خوب بگیریم. ما دو بار به فینال آسیا رفتیم و حدود ۷ میلیون دلار درآمدزایی کردیم اما اجازه ندادند تقویت شویم و ما هر سال ما را ضعیف‌تر کردند. ما امسال در لیگ قهرمان شدیم و بعد سه نفر از بهترین بازیکنان ما جدا شدند و با همین شرایط به مصاف الهلال رفتیم که برای قهرمانی بسته شده بود. آنها حتی برنامه‌ریزی کرده بودند که بازی‌ها در کشور خودشان برگزار شود. با همه این شرایط بازیکنان ما تلاش کردند اما به هر حال نشد.

وی افزود: ما در چند سال اخیر مشکلات مالی داشتیم. پارسال یک ریال به ما پاداش ندادند و گفتنن اجازه نداریم پاداش بدهیم. متاسفانه کسانی دیگر برای تیم ما تصمیم می‌گیرند و دستور می‌دهند. کسی که مدیرعامل است بدون اجازه نمی‌تواند پولی بیارود. در خیلی از باشگاه اعضای هیات‌مدیره ثروتمند دارند که برایشان خرج می‌کنند اما ما چنین شرایطی نداشیتم و نتوانسیتم بازیکن خارجی خوب جذب کنیم. هر بازیکن خارجی هم آمد، نمی‌گذاشتند بماند. پولش را به موقع نمی‌دادند و بازیکن هم می‌رفت. ما سال‌هاست می‌گوییم برخوردهایی که با پرسپولیس می‌کنید درست نیست. تیمی که به فینال آسیا می‌رود را ضعیف‌تر کردید. همه مشکلات ما پشت قهرمانی‌ها و بردها پنهان می‌شد. من همان موقع هم می‌گفتم که این‌ها برای سال‌های بعد برنامه دارند.

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس درباره حواشی داربی۹۸ هم گفت: متاسفانه وقتی داور بازی را تغییر می‌دهند و اجازه نمی‌دهند کسی حرف بزند، همین می‌شود. در زمان تعویض سریع آماده شدم وارد زمین شوم. حتی روی ساق‌بندم هم چسب نزده بود و سریع آمدم کنار زمین به به زمین بیایم. زمانی که کنار زمین بودم، آقای زاهدی‌فر (داور چهارم) از من می‌پرسد آیا برگه تعویض داده‌اند؟ که من می‌گویم وقتی کنار زمین هستم حتما برگه تعویض را داده‌ایم که آماده ورود به زمین شده‌ام.

او درباره یحیی گل محمدی هم گفت: او فشار زیادی را تحمل می‌کند. هر کسی چنین فشاری تحمل کند برایش سخت می‌شود. هر سال تیم را ضعیف می‌کنند و یک مربی هم تا یک جایی توان دارد. مشکلات ما یکی دو مشکل نیست. ما همان تیمی هستیم که کمترین قرارداد را داشتیم و بعد به ما گفتند ۴۰ درصد قرارداد خود را ببخشید. پارسال به ما گفتند حق ندارید پاداش بگیرید. درحالی گفتند که ۴۰ درصد قراردادتان را ببخشید که کمترین قراردادها را نسبت به سایر باشگاه‌ها داشتیم.

حسینی درباره ادامه لیگ برای پرسپولیس و اینکه آیا همچنان شانس قهرمانی دارد یا خیر هم گفت: ما مثل همیشه تلاش می‌کنیم. یک روز باید با سند صحبت کنم که در این سال‌ها با تیم ما چه کردند اما ما ادامه دادیم. الان هم با وجود همه این مشکلات ادامه می‌دهیم. اما فکر می‌کنم نمی‌خواهد پرسپولیس قهرمان شود. ما باز هم فوتبال بازی می‌کنیم، دست‌های پشت پرده هم کار خودشان را کنند.

کد خبر 665408

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار فوتبال ايران

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha